reklamı kapat

POPÜLER

Vivo Android tablet

Vivo, Android tablet konusunda ilk resmi açıklamayı yaptı

Türkiye pazarında resmi olarak yer alan firmalardan Vivo, uzun zamandır gündemde olan ilk Android tablet modeli için açıklamayı yaptı.

Kısa süre önce Vivo’dan “Pad” ismine sahip bir Android tablet modeli geliyor haberi gündem olmuştu. Firma Vivo Pad ismini Avrupa merkezli olarak kayıt altına almıştı.

Firma isim vermedi ancak resmi olarak Android tablet pazarına gireceğini doğruladı. Buna göre firmanın ilk Android tablet modeli dördüncü çeyrek içerisinde yani 2021’in sonunda resmi olarak geliyor.

Bu Android tabletin halen 8.040 mAh pile sahip olacak olması dışında hiçbir teknik bilgi bulunmuyor. Ancak model için tasarımın yukarıdaki gibi olması bekleniyor.

Bunun resmi CAD dosyası olduğu aktarılıyor ve buradan modern bir tasarımın bizleri karşıladığı açık şekilde anlaşılıyor.

Vivo Pad isimli Android tablet modelinin Türkiye’de de satılmasını bekliyoruz. Firma Türkiye pazarına büyük önem veriyor ve ürün gamını burada da büyütmek istiyor. Biliyorsunuz firma Türkiye’de telefon üretimi de yapıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vivo gibi Realme de ilk tablet modelini satışa sunmak için çalışıyor

Realme, şu an akıllı telefon, akıllı saat ve kablosuz kulaklık gibi ürünlere sahip. İşte bunlar arasına ileride Realme Book ve Realme Pad de gelecek.

Book” adı verilen model firmanın ilk dizüstü olacak. “Pad” olarak isimlendirilen model ise firmanın ilk tablet modeli olacak. Dizüstünü Windows üzerine kuracak firma, tableti ise sürpriz olmayacağı üzere Android ile pazara sunacak.

İlginizi Çekebilir

OnePlus’ın arkası renk değiştirebilen modeli