reklamı kapat

POPÜLER

Vivo V21 5G

Vivo imzalı ilk Android tablet modeli çok yakında gelebilir

Türkiye pazarında resmi olarak yer alan firmalardan Vivo, uzun zamandır gündemde olan ilk Android tablet modelini yakında satışa sunacak gibi görünüyor.

Türkiye’de açtığı fabrika ile telefon üreten, Türkiye’ye genel olarak büyük önem veren ve ciddi yatırım yapan Vivo, ürün gamını büyütmek isteyen firmalar arasında yer alıyor.

Örneğin firmadan artık hemen hemen kesin olarak “Pad” ismine sahip bir Android tablet modeli geliyor. Firma kısa süre önce Vivo Pad ismini Avrupa merkezli olarak kayıtlamış durumda.

Bu Android tabletin henüz 8.040 mAh pile sahip olacak olması dışında hiçbir teknik / tasarım bilgisi bulunmuyor. Ancak alınan resmi kayıtlar ürünün çok da uzakta olmadığını akıllara getiriyor.

Bu arada Vivo’nun yakında Türkiye’de V21 isimli akıllı telefon modelini satmaya başlayacağı da gelen yerli bilgiler arasında yer alıyor. Bu modelin detaylarına ise buradan ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vivo gibi Realme de ilk tablet modelini satışa sunmaya hazırlanıyor

Realme, şu an akıllı telefon, akıllı saat ve kablosuz kulaklık gibi ürünlere sahip. İşte bunlar arasına ileride Realme Book ve Realme Pad de gelecek.

Book” adı verilen model firmanın ilk dizüstü olacak. “Pad” olarak isimlendirilen model ise firmanın ilk tablet modeli olacak. Dizüstünü Windows üzerine kuracak firma, tableti ise sürpriz olmayacağı üzere Android ile pazara sunacak.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

OnePlus’ın arkası renk değiştirebilen modeli