reklamı kapat

POPÜLER

Vivo Pad Android tablet

Vivo Pad Android tablet için resmi görseller paylaşıldı

BBK firmalarından ve resmen Türkiye’de yer alan isimlerden olan Vivo, bu sefer Vivo Pad Android tablet modeli ile karşımızda.

Advertisement

Türkiye’de sattığı telefonlarının hepsine buradan ulaşabileceğiniz Vivo, şimdiye kadar bir Android tablet modeli tanıtmadı. Ancak şirket bunu yakında Vivo Pad Android tablet modeli ile değiştirecek. Modeli önümüzdeki ay resmi olarak tanıtmadan önce yukarıdaki resmi basın görsellerini paylaşan Vivo, iPad Pro benzeri şık bir tablet hazırlamış gibi görünüyor. Rakipleri gibi bir TouchPad birimine sahip klavye ve kalın gövdeli bir kalem aksesuarları ile hazırlanan tabletin arkasında, gerçekten büyük duran bir kamera modülü yer alıyor. Şimdilik iki farklı renkte gösterilen Vivo Pad için resmi özellikler verilmedi. Ancak bu konuda bir sızıntı yapılmıştı.

Çin merkezli sağlam bir kaynağa göre Vivo Pad gücünü Snapdragon 870 işlemciden alacak ve 120 Hz LCD ekran üzerine kurulacak. 44W şarj destekli 7.860 mAh pil taşıyacak bilgisi verilen Android tablet, yaklaşık 310 dolarlık bir fiyat etiketiyle raflardaki yerini alacak.

Bu arada Vivo’dan ilk Android tableti yanında ilk katlanabilir telefon modeli de geliyor. Kısa süre önce ilk modeli dışarıda test edilirken görüntülenen firma, dün de telefonu için bir paylaşım yapmıştı. Bildiğimiz kadarıyla firma alandaki ilk modeli için Samsung Galaxy Z Fold benzeri katlanabilir yapıyı benimsiyor. Yani dikey değil yatay formda olan ilk model, bu açıdan büyük bir seçenek konumunda bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Daha önce çıkan çizim görselleri ve yapılan başka sızıntılara göre dışında da bir ekran taşıyan telefon, selfie kameralarını birer ekran deliğinde taşıyor. Arkasında dörtlü kamera sistemi olacak gibi görünen model, karşımıza direkt olarak Vivo X Fold adı altında çıkarılabilir.

Vivo Pad Android tablet yanında bu da ilginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display