reklamı kapat

POPÜLER

Philips 65PUS9809

Android’li ve 4K 65 inçlik televizyon: Philips 65PUS9809

TP Vision, UHD Ambilight TV ailesinin yeni üyesi Philips 65PUS9809’u gün ışığına çıkardı. Android 4.2.2 işletim sistemi ile 4K çözünürlüğü bir araya getiren televizyon, Google Play Store’da yer alan tüm uygulamalara televizyon üzerinden ulaşmanıza imkan sağlıyor.

Geleceğin görüntü standardı olarak kabul edilen 4K sayesinde Full HD’den dört kat daha kaliteli ve detaylı görüntüler sunan televizyon, 3840 x 2140 piksel çözünürlüğe sahip. 65 inçlik (164 cm) ekranla birlikte gelen televizyon, mevcut LED arka aydınlatma teknolojisinin sunduğu kontrast değerinden iki kat daha iyi bir ışık çıkışına ulaşmak için Bright Pro isimli teknolojiyi bünyesinde barındırıyor.

Micro Dimming Premium ile siyahlarda daha siyah ve beyazlarda daha beyaz renk değeri sunuyor. Edge olarak adlandırılan ayaklar ve ekranı çevreleyen çerçeveyle şık bir görüme sahip olan televizyonda dört yönlü Ambilight teknolojisi kullanılıyor. Altı çekirdekli bir işlemciden güç alan televizyonda Wi-Fi ve HDMI 2.0 bağlantı noktaları da bulunuyor. 2 adet 15 watt’lık hoparlörün ve 50 watt kablosuz subwoofer’ın da yer aldığı Philips 65PUS9809, bu yılın üçüncü çeyreğinde kullanıcıların beğenisine sunulacak. 4K çözünürlüklü televizyonun satış fiyatı henüz belli değil.