reklamı kapat

POPÜLER

 Angry Birds 2

Angry Birds 2 ilk fragmanıyla boy gösteriyor [Video]

Popüler oyundan beyaz perdeye uyarlanan Angry Birds devam filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Angry Birds 2 ilk fragmanıyla heyecan uyandırmayı başarıyor.

Kısaca özet geçmek gerekirse Angry Birds hayatımıza 2009 senesinde girmişti. Rovio Entertainment tarafından geliştirilen oyunlar kısa sürede büyük popülerlik kazandı. Akıllı telefon sahiplerinin gözlerinden birine dönüştü. Bu popülerliğin ardından sıra beyaz perdeyi fethetmeye geldi. The Angry Birds Movie isimli ilk film dünya genelinde 352 milyon dolar gişe hasılatı elde etmeyi başardı. Dolayısıyla devam filminin resmen duyurulması uzun sürmedi.

Orijinal ismi The Angry Birds Movie 2 olan filmde Zeta isminde yeni bir karakterle tanışıyoruz. Leslie Jones’un seslendirdiği bu karakter Kral Mudbeard ile birlikte kuşlardan intikam almak istiyor. Onların bu macerasına Rachel Bloom (Crazy Ex-Girlfriend), Sterling K. Brown (This Is Us), Zach Woods (Silicon Valley) ve Awkwafina (Crazy Rich Asians) gibi isimler de sesleriyle eşlik ediyor. Hatta filmde Nicki Minaj‘ın bile sesini duyacağız!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmenliğini Thurop Van Orman ve John Rice ikilisinin birlikte üstlendiği Angry Birds 2 filmi Amerika’da 16 Ağustos‘ta vizyona girecek. Filmin Türkiye’de ne zaman izleyici karşısına çıkacağı henüz belli değil. Fakat animasyon filmler genelde ülkemizde geç vizyona giriyor. Gösterim tarihleri okulların açılışı ve kapanışına göre planlanıyor.