reklamı kapat

POPÜLER

Angry Birds, telepod ve mobil oyun serisine şimdi de Transformers’ı ekliyor [Video]

Angry Birds‘ün yeni macerası Epic henüz çıkmışken Rovio, Star Wars macerasıyla hayatımıza soktuğu Telepod serisine Transformers’ı ekleyeceğini duyurdu. Telepod‘lara mobil oyun ve lisanslı oyuncaklar da eşlik edecek.

Telepod adı verilen oyuncak görünümlü figürler, aslında bir tür bellek gibi işlev görüyor. Her figür oyuna bir platform aracılığıyla dahil edilen karakteri içinde taşıyor, oyuna aldığınız karakterin geçirdiği değişiklikler de tekrar telepod’a kaydediliyor. Aşağıdaki videoda da görebileceğiniz telepod’ları dijital ortamdaki karakterleri fiziksel boyuta aktaran figürler gibi düşünebiliriz.

Şimdi Transformers ve Angry Birds evrenlerini bir araya getiren bu işbirliğinin hem 80’lerin efsane çizgi dizisini sevenler, hem de Angry Birds hayranları tarafından büyük ilgi görmesi bekleniyor. Telepod’ların ve oyunun çıkış tarihi belirtilmemekle birlikte, Angry Birds Transformers’ın eylül ayında çıkacak olan ve ilk defa dişi bir kuşu baş karakter olarak alan Angry Birds Stella‘nın ardından çıkması bekleniyor.

VİDEO

YORUMLAR