reklamı kapat

POPÜLER

Anker 3'ü 1 arada şarj cihazı

Anker 3’ü 1 arada şarj cihazı için yeni indirim fırsatı [Haziran 2024]

Anker 3’ü 1 arada şarj cihazı şarj çözümü için yeni bir kampanya var. Anker’in dikkat çekici bir ürünü olan şarj cihazı kompatk boyutuyla öne çıkıyor. Cihaz iPhone’ları, Apple Watch’ları ve AirPods’ları tek noktadan kablosuz şarj etmeye imkan tanıyor.

Anker 3’ü 1 arada şarj cihazı, Apple’ın resmi MFi onaylı MagSafe modülünü bünyesinde barındırıyor. Çoklu şarj cihazı, manyetik hizalama özelliği ile fark yaratıyor. Ürün tasarımında kullanılan mıknatıslar çeşitli elektronik cihazların kabloya ihtiyaç duyulmadan şarj edilmesine olanak sağlıyor. Tasarım üzerinde katlama işlemini kolaylaştıran çeşitli eklemler yer alıyor. Bu eklemler sayesinde cihazlar hasar almadan muhafaza edilebiliyor. Cihaz iPhone 15, iPhone 14, iPhone 13 ve iPhone 12 gibi cihazları 15 watt gücünde şarj edebiliyor. Katlanabilir ultra kompakt cube şarj cihazı avuç içine veya ceplere kolayca sığıyor. Kullanıcılar saatlerini şarj etmek istediklerinde saat modülünü, telefonlarını şarj etmek istediklerinde ise şarj yüzeyini açıyor. Rahat bir görüntüleme için yatay veya dikey moda kolayca geçiş yapmak da mümkün. Anker’in belirttiğine göre Apple Watch Series 7, 1 saat 10 dakikada yüzde 100 şarj seviyesine ulaşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker 3’ü 1 arada şarj cihazı kullanıcıların kolay bir şekilde video izlemesine de olanak tanıyor

Cihazda bununla birlikte 60 derecelik dönme alanı da bulunuyor. Bu alan düzenleme, film izleme gibi etkinlikler kolay bir şekilde yapabilmeye yardımcı oluyor. Siyah renkli bir gövdeye sahip olan cihazın indirimli fiyatı ise 6.269 TL. Ufak boyutuyla dikkat çeken şarj çözümünün resmi satış fiyatı ise 7.999 TL.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER