reklamı kapat

POPÜLER

Anker 3'u bir arada sarj cihazi

Anker 3’ü 1 arada şarj cihazı için yeni fiyat avantajı; işte cihazın kampanyalı fiyatı [Mayıs 2024]

 - Güncelleme: 05 Haziran 2024 13:39

Anker MagSafe’li 3’ü 1 arada Cube 30W şarj cihazının fiyatı yeniden düştü. Kompakt boyutuyla dikkat çeken cihaz iPhone’ları, Apple Watch’ları ve AirPods’ları tek noktadan kablosuz şarj etmeye imkan tanıyor.

Anker MagSafe’li 3’ü 1 Arada Cube 30W, Apple’ın resmi MFi onaylı MagSafe modünü bünyesinde barındırıyor. Çoklu şarj cihazı, manyetik hizalama özelliği ile fark yaratıyor. Ürün tasarımında kullanılan mıknatıslar çeşitli elektronik cihazların kabloya ihtiyaç duyulmadan şarj edilmesine olanak sağlıyor. Tasarım üzerinde katlama işlemini kolaylaştıran çeşitli eklemler yer alıyor. Bu eklemler sayesinde cihazlar hasar almadan muhafaza edilebiliyor. Cihaz iPhone 15, iPhone 14, iPhone 13 ve iPhone 12 gibi cihazları 15 watt gücünde şarj edebiliyor. Katlanabilir ultra kompakt cube şarj cihazı avuç içine veya ceplere kolayca sığıyor. Kullanıcılar saatlerini şarj etmek istediklerinde saat modülünü, telefonlarını şarj etmek istediklerinde ise şarj yüzeyini açıyor. Rahat bir görüntüleme için yatay veya dikey moda kolayca geçiş yapmak da mümkün. Anker’in belirttiğine göre Apple Watch Series 7, 1 saat 10 dakikada yüzde 100 şarj seviyesine ulaşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker 3’ü 1 arada şarj cihazının indirimli fiyatı ne kadar?

Cihazda bununla birlikte 60 derecelik dönme alanı da bulunuyor. Bu alan düzenleme, film izleme gibi etkinlikler kolay bir şekilde yapabilmeye yardımcı oluyor. Siyah renkli bir gövdeye sahip olan cihaz şu anda bir satış kanalında 6.269 TL‘ye temin ediliyor. Cihazın resmi satış fiyatı ise 7.999 TL.

Anker

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER