reklamı kapat

POPÜLER

Anker Eufy Security 360

2K destekli Anker Eufy Security 360 güvenlik kamerası için yeni fiyat avantajı [Nisan 2024]

Anker Eufy Security 360 güvenlik kamerasının fiyatı yeniden geriledi. Yapay zeka teknolojisiyle gelen kamera aşırı gürültü seviyelerini kullanıcılara bildiriyor.

Anker Eufy Security 360 kamerası hareketi algıladığı anda kamera kayda başlıyor ve cihaz hareketli nesneyi otomatik olarak takip ediyor. 2K çözünürlük desteği sunan cihaz bu sayede Full HD’den daha yüksek bir görüntü kalitesi vadediyor. Cihazda aktivite bölgeleri de seçilebiliyor. Kullanıcılar yalnızca önemli olan uyarıları alabiliyor. Algılamanın gerçekleştiği alanı evlere uyacak şekilde özelleştirmek mümkün. Gece görüşü özelliğine de sahip olan kamera bu sayede düşük ışık koşullarında da kullanılabiliyor. Cihaz hem lokal hem de bulut olmak üzere iki farklı depolama imkanı sunuyor. Güvenlik kamerasında hoparlör ve mikrofon da olduğu için cihaz sesli iletişime de destek veriyor. Apple HomeKit, Google Asistan ve Amazon Alexa gibi teknolojiler de kamerada yer alıyor. Kullanıcılar bu sayede cihazı sesli olarak da kontrol edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker Eufy Security 360 güvenlik kamerasının kampanyalı fiyatı ne kadar?

Resmi fiyatı 1.999 TL olan güvenlik kamerası yapılan indirimle 1.359 TL‘ye satın alınabiliyor. Kullanıcılar güvenlik kamerasını kredi kartlarıyla taksitli olarak da temin edebiliyor. Yeni indirim haberleri geldiğinde sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın