reklamı kapat

POPÜLER

Anker

Anker, GaN temelli yeni GaNPrime şarj cihazları tanıttı

Dünyanın en büyük aksesuar üreticileri arasında yer alan Anker, bugün GaN temelli yeni GaNPrime şarj cihazları tanıttı.

Galyum nitrür isimli yarı iletkenle üretilen GaN şarj adaptörleri hızlı şarj dünyasının yeni gözdesi olmuş durumda. Silikon temelli geleneksel şarj cihazlarından daha az parçaya ihtiyaç duyduğu için ufak boyutlarda yüksek çıkış verebilen bu teknoloji, Anker gibi çok sayıda firma tarafından uzun zamandır kullanılıyor. Bu alanda geliştirmelere devam eden şirket, bugün karşımıza GaNPrime serisi ile çıktı. Bu serideki yeni ufak ancak güçlü şarj cihazlarında kullandığı Power IQ 4.0 ve ActiveShield 2.0 teknolojileri ile güvenli hızlı şarj getiren firma, yeni cihazlarda birden fazla porta yer veriyor. Bu sayede tek seferde birden fazla ürün hızlıca şarj edilebiliyor.

Anker’ın yeni ürünleri arasında 60 dolar yurt dışı fiyatı bulunan 735 Charger (GaNPrime 65W) şarj cihazı, 110 dolar yurt dışı fiyatı bulunan 747 Charger (GaNPrime 150W) şarj cihazı, 95 dolar yurt dışı fiyatı bulunan 737 Charger (GaNPrime 120W) şarj cihazı, 99 dolar yurt dışı fiyatı bulunan 733 PowerCore (GaNPrime 65W) şarj cihazı + powerbank (10.000 mAh yerleşik pil), 70 dolar yurt dışı fiyatı bulunan ve kablosunu gövdesine gizleyen ilginç priz modeli 615 USB Power Strip (GaNPrime 65W) ve 95 dolar yurt dışı fiyatı bulunan 727 Charging Station (GaNPrime 100W) yer alıyor.

Bu son ürün bir priz olarak görev yapıyor ve çok sayıda USB portuyla aynı anda 6 farklı cihazı şarj edebiliyor ya da elektrik verebiliyor. Bu modelin üzerinde iki farklı standart priz bağlantısı yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker imzalı GaNPrime şarj cihazları ileride Türkiye pazarında da satışa sunulabilir. Ancak bunun için elimizde henüz bir tarih yer almıyor. Aynı zamanda ürünlerin Türkiye fiyatları da henüz bilinmiyor. Şirket tarafından Türkiye’de resmi olarak satılan tüm ürünlere buradan ulaşabilirsiniz.

Anker ürünlerinden çok bu ilginizi çekebilir: Tam 2 bin beygirlik Ford Pro Electric SuperVan