reklamı kapat

POPÜLER

Anker Soundcore Select PRO Bluetooth hoparlör

Anker Soundcore Select PRO Bluetooth hoparlör Türkiye’de satışta

Bugün resmi bir duyuru yapan Anker, Türkiye’deki ürün gamına Anker Soundcore Select PRO Bluetooth hoparlör modelini ekledi.

Advertisement

Çok yüksek ses isteyenlere yönelik hazırlanan taşınabilir Bluetooth hoparlör modeli Anker Soundcore Select PRO, Türkiye’de 2.299 TL gibi bir fiyattan elde edilebilir hale geldi. 16 saate kadar çalma süresi sunan hoparlör, firmanın açıklamasına göre su geçirmezlik özelliği, yüksek ses kalitesi ve yenilikçi özellikleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Ürün hakkında aynı zamanda resmi olarak şunlar da aktarılıyor: “Soundcore Select Pro herkesi dansa davet ediyor Eğlencede sınır tanımayanların gözdesi olacak yeni hoparlör Soundcore Select Pro, son teknolojiye sahip özellikleriyle kullanıcılarla buluşmaya hazırlanıyor. Güçlü ses sistemi, BassUp teknolojisi ile açık havada bile mükemmel performans gösterebilen hoparlör, eğlencenin süresini uzatarak 16 saate kadar dinleme deneyimi sunuyor.

30 Watt’lık ses çıkışı ve IPX7 su geçirmez özelliğiyle istenen her yeri dans pistine dönüştürmeyi başaran Soundcore Select Pro, herkesi dansa davet ediyor. Soundcore uygulaması üzerinden kişiselleştirilebilen ses deneyimi sunmasının yanı sıra 100’den fazla hoparlörle bağlanabilen hoparlör, Partycast teknolojisi sayesinde de LED ışıklarıyla müziğin ritmini yakalamayı başarıyor. Müzik dinlerken başka elektronik cihazları da şarj edebilme özelliğiyle şimdiden kullanıcıların favorisi olmuş durumda.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Soundcore Select PRO Bluetooth hoparlör modeli, sadece siyah renkte elde edilebiliyor ancak renkli aydınlatması ile konulduğu ortama renk vermeyi başarıyor gibi görünüyor.

Anker Soundcore Select PRO Bluetooth hoparlör yanında bu da ilginizi çekebilir: Çok ses getiren yarı insansı robot Ameca