reklamı kapat

POPÜLER

Anonim itiraf uygulaması Secret, artık tüm dünyada kullanımda

Daha önce sadece ABD’de kullanımda olan ve kullanıcıların düşüncelerini anonim olarak, hiçbir sorumluluk yüklenmeden istedikleri mesajı paylaşmasına imkan veren Secret‘ın yol açtığı çeşit çeşit karmaşanın başta teknoloji dünyasını nasıl karıştırdığından bahsetmiştik. Kullanıma sunulması ABD dışındaki kitleler tarafından merakla beklenen uygulama, sonunda hem Android hem de iOS platformları için tüm dünyada indirmeye sunuldu.

İçindeki anonim itirafçıyı dışarı çıkarmak için sabırsızlananların beklediği gün sonunda gelip çattı; Secret, isminizi kimseye söylemeden tüm düşünce ve sırlarınızı dünyaya açmanızı, patronunuza istediğiniz kadar sövmenizi, eski sevgilinizin kirli çamaşırlarını ortaya dökmenizi, kendinizle ilgili en garip hikayeleri paylaşmanızı sağlayacak.

Secret üzerinden mesaj yayınlayan kişinin yazdıkları sadece o kişiyi telefonundaki adres defterinde bulunduranlar tarafından görülebiliyor. Size ek olarak telefonunuzun adres defterinde yer alan kişilerden biri Secret’ı indirmişse, bu kişi bir mesaj yayınladığında Secret size bildirimde bulunarak bir “dost”unuzun paylaşımda bulunduğunu belirtiyor. Mesajı görüntüledikten sonra kimin yazdığını tahmin etmekse size kalıyor. Bunun dışında en popüler itirafları da “Explore” bölümünden inceleyebiliyorsunuz.

Uygulamada tanıdıklarınızdan kaçında Secret uygulaması bulunduğunu görebiliyorsunuz ancak bu kişilerin kim olduğunu bilmiyorsunuz. Ayrıca arkadaşlarınızı Secret kullanmaya davet etmeniz de mümkün, ancak hangilerinden kabul geldiğini de öğrenmek yine mümkün değil.

Secret’ı iOS ve Android tabanlı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Secret

FiYAT
Ücretsiz

BOYUT
Android: 6,2 M
iOS: 13,2 MB

YÜKLEMEK iÇiN
Android Secret
iOS Secret

*Uygulama fiyatları değişiklik gösterebilir.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ