reklamı kapat

POPÜLER

Apex Legends Mobile

Apex Legends Mobile, Türkiye pazarına da açılıyor

Oyun dünyasının sevilen yapımlarından Apex Legends Mobile, bugün yapılan resmi açıklamaya göre Türkiye’ye de açılıyor. İşte detaylar;

Electronic Arts tarafından yayınlanan, Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve çıkışının üstünden yalnızca 2,5 yıl geçmiş olmasına rağmen 100 milyon oyuncu barajını aşan popüler ücretsiz battle royale oyunu Apex Legends, mobil versiyonuyla Türkiye pazarına açılıyor.

Yapılan resmi açıklamaya göre oyunun kapalı betası eylül ayının ortasında Google Play üzerinden ülkemizdeki mobil battle royale severlerle buluşacak. Oyuncular, Google Play üzerinden beta için ön kayıt oluşturma şansını elde edecekler (Bağlantı burada).

Apex Legends Mobile ekibi, önümüzdeki aylarda kapalı beta listesine daha fazla ülke ekleyerek test bölgelerini genişletmeye devam edeceklerini de belirtiyor.

Popüler battle royale oyununun kesintisiz aksiyonunu mobil cihazlara taşıyacak olan Legends Mobile; söylendiği kadarıyla karakter tabanlı olağanüstü bir oynanış sistemi, eşsiz bir takım oyunu ve hızlı, tempolu, yenilikçi bir savaş deneyimi sunacak.

PC ve konsol versiyonunda olduğu gibi tamamen ücretsiz olarak oynanabilecek oyun, aynı zamanda mobil cihazların sınırlarını zorlayacak yüksek çözünürlüklü, mükemmel grafiklere sahip olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apex Legends Mobile, Türkiye’de çok geniş bir kitleye hitap edecek

Türkiye’de telefon üzerinden FPS oynayanların sayısı bir hayli fazla. Özellikle gençler  telefonlarında aksiyona dahil olmayı fazlasıyla seviyor.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın