reklamı kapat

POPÜLER

Apex Legends Mobile

Apex Legends Mobile, tüm Android kullanıcıları için açıldı

İlk aşamada sadece belirli pazarlara aktif olan Android için Apex Legends Mobile, sonunda herkes için indirmeye açıldı.

İlk olarak Filipinler ve Hindistan için aktif edilen Android için Apex Legends Mobile, artık direkt olarak buradan Türkiye dahil her pazarda elde edilebiliyor. Aynı zamanda iOS için de olan oyun için Play Store’daki resmî açıklama şöyle: “Apex Legends evreninde oynanan Apex Legends Mobile, Efsanelerle oynanan bir kahraman nişancı savaş royale strateji oyunudur. Kendi kategorisindeki en iyi ve yüksek tempolu takım savaşlarını yapabildiğiniz bu mobil oyun en iyi nişancı oyunlarından biridir. Oyuncular güçlerini iki arkadaşıyla birleştirip diğer mobil oyunculara karşı savaşabilir. Efsanelerin yeteneklerini birleştirerek yenilmez bir takım olabilir, oyunda sinerji oluşturabilir ve Apex Legends Oyunlarına hâkim olabilirsiniz. Savaş Royale karşılaşmaları, Savaş Arenası ve efsanevi takım oyunları sizi bekliyor. Apex Legends Mobile’ı indirin.”

Son dönemde mobil için birçok farklı aksiyon oyunu geliyor. Örneğin en son durusu yapılanlardan birisi detaylarına burada yer verdiğimiz Rainbow Six Mobile olmuştu. Henüz çıkışını yapmayan bu oyun genel olarak büyük merak uyandırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apex Legends Mobile oyunu ile her Android telefonda iyi bir deneyim elde edilemiyor. Birçok kullanıcı oyunu açmakta zorlandığını belirtiyor. Bu sorunların yakında çözülmesi bekleniyor. Piyasada binlerce Android telefon olduğundan firmalar genelde her telefonu çıkış öncesinde tam olarak test edemiyor.

Oyun için en az Snapdragon 435, Kirin 650, Helio P20 ya da Exynos 7420 işlemciye, 2 GB RAM’e 4 GB boş alana sahip bir Android telefon tavsiye ediliyor.

Apex Legends Mobile yanında bu da ilginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle