reklamı kapat

POPÜLER

Apex Legends Mobile

iOS ve Android için Apex Legends Mobile geliyor; işte ilk detaylar

Dünyanın en popüler oyunları arasında yer alan Apex Legends için mobil sürüm geliyor. Kısa süre önce iOS ve Android için duyuru yapıldı.

Son dönemin en popüler aksiyon oyunlarından Apex Legends, iOS ve Android için ücretsiz olarak 2021 içerisinde kullanıma sunuluyor.

Dikkat çeken mobil oyun için ilk olarak nisan sonunda bir sınırlı beta yapılacağı aktarılıyor. Daha sonra ise yavaş yavaş betanın genişletileceği, en sonunda da tam çıkışın yapılacağı belirtiliyor.

Mobil Fortnite ve PUBG Mobile karşısında sağlam bir seçenek olacak Legends Mobile, PC sürümüyle oldukça benzer olacak gibi görünüyor. Oyun için dokunmatik ekran kontrolü özelinde ciddi çalışmalar yapıldığı aktarılıyor.

Şimdilik paylaşılan ekran görüntülerinde grafikleri güzel görünen mobil Apex Legends, direkt olarak Respawn ve EA tarafından geliştiriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apex Legends Mobile yanında Rocket League de mobil tarafa geliyor

Geçtiğimiz haftalarda Rocket League hayranlarını mutlu edecek güzel bir haber verilmişti. Rocket League’in kendine has tarzı, Sideswipe ile yıl sonunda iOS ve Android cihazlara geliyor.

Grafiklerinin güzel gözüktüğü Sideswipe, mobilin yapısı gereği ufak çok oyunculu karşılaşmalara (Takım başı 2 oyuncu, 2 dakikalık maçlar) odaklanıyor ve ücretsiz olacak bilgisi veriliyor.

Biliyorsunuz mobil oyunculuk gittikçe büyüyor. Kişilerin mobil oyunlara harcadığı rakamlar da her yıl katlanıyor. Bu açıdan büyük firmalar bu alana daha fazla önem veriyor. Günümüzde artık birçok büyük PC oyununun mobil sürümü bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy A52 için gelen montaj videosu