reklamı kapat

POPÜLER

Apple

Apple’ın mobil fotoğrafçılık eğitimlerine “futbol odaklı” üç yeni video [İzle]

Teknoloji devi Apple, uzun süredir YouTube kanalı üzerinden mobil fotoğrafçılık eğitimleri veriyor. iPhone X odaklı bu eğitimlere üç yeni video daha eklenmiş durumda.

Apple, YouTube kanalını aktif olarak kullanıyor. Özellikle mobil fotoğrafçılık konusunda gerçekten güzel içerikler üreten firma, dediğimiz gibi seriye üç yeni video daha ekledi. Direkt olarak aşağıda izleyebileceğiniz Türkçe videolar, “iPhone X futbol nasıl çekilir, arka plan ışığını kullanarak nasıl çekilir ve ağır çekim nasıl çekili” başlıklarına sahip. Başlayan 2018 Dünya Kupası nedeniyle futbol odaklı videolar, sadece iPhone X sahiplerini ilgilendirmiyor. Yani diğer akıllı telefonlarla da bu teknikler kullanılarak çekimler yapılabiliyor. Tekniği evrensel bir alan olan fotoğrafçılık, böyle eğitimlerle daha kolay hale geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple’ın yeni iPhone’ları nasıl olacak?

Artık biliyorsunuz şirketten 2018’de dört yeni iPhone geliyor. Bunların 5,8 inç OLED ekranlı ikinci jenerasyon iPhone X, 6,5 inç OLED ekranlı iPhone X Plus, 6,1 inç LCD ekranlı 6,1 inç iPhone olacağı biliniyor. Ayrıca bir de iPhone SE 2 modeli gündemde bulunuyor. Fiyat tarafında ikinci jenerasyon iPhone X’un 800-900 dolar, iPhone X Plus’ın 900-1000 dolar, LCD ekranlı 6,1 inç iPhone’un ise 600-700 dolar seviyesinde karşımıza çıkması bekleniyor. iPhone SE 2’nin ise 500 dolardan çok daha da aşağıda yer alacağı söyleniyor.

Videolar