reklamı kapat

POPÜLER

Amazon The Dark Tower

Amazon’dan içimizi ferahlatan The Dark Tower dizisi açıklaması

Stephen King‘in kaleme aldığı The Dark Tower serisinin Amazon tarafından televizyona uyarlanacağı bir süredir konuşuluyordu. Fakat bu alanda ciddi bir aşama kaydedilmemiş olması hayranların kafasında soru işareti yaratmıştı. Sonunda Jennifer Salke’nin açıklamaları içimizi rahatlatıyor.

Aslına bakarsanız The Dark Tower çok kısa bir süre önce beyaz perdeye aktarıldı. 2017 senesinde vizyona giren filmi Nikolaj Arcel yönetti. Başrollerde ise Idris Elba, Matthew McConaughey, Tom Taylor gibi isimleri seyrettik. Fakat karşımızda fazlasıyla başarısız bir uyarlama vardı. Dolayısıyla Dark Tower hayranları ciddi bir hayal kırıklığı yaşadı. Amazon’un projesi ise yeni bir umut olmuştu. Fakat bu cephe uzun süredir sessizliğini koruyordu. Dolayısıyla hayranlar Amazon’un vazgeçmiş olma ihtimaline odaklanmaya başlamıştı. Stüdyonun başındaki Jennifer Salke‘nin açıklamasıyla birlikte artık rahat bir nefes alabiliriz. Deadline tarafından gerçekleştirilen röportajda konuşan Salke şu sözleri sarf etti:

“The Dark Tower dizisi için yazılan senaryolar henüz bana ulaşma. Materyali ve nasıl kullanıldığını önümüzdeki haftalarda göreceğim. Proje kesinlikle rafa kaldırılmadı. Süreç devam ediyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki tıpkı Yüzüklerin Efendisi projesi gibi The Dark Tower dizisi için de bir süre sabretmemiz gerekecek. Umuyoruz ki sonuç hayal kırıklığı olmaz.

İlginizi çekebilir

Dark Tower fragmanı