reklamı kapat

POPÜLER

Captain Marvel

Captain Marvel konsept görselleri internete sızdırıldı

Gelecek sene Avenger 4′ten hemen önce vizyona girmesini beklediğimiz Captain Marvel’ın konsept çalışmaları internete düştü. Böylece genç Nick Fury‘e ve kahramanımızın kostümüne yakından bakma fırsatı elde ediyoruz.

Bildiğiniz gibi Captain Marvel’ın çekimleri hala devam ediyor. Aylar önce internette paylaşılan set görüntüleri sayesinde Carol Danvers‘ın kostümünü görme fırsatı elde etmiştik. Onun klasik renkler yerine yeşil bir kostüm giyiyor olması çok konuşulmuştu. Fakat daha sonra paylaşılan Avengers 4 görsellerinde klasik kostümüne geçiş yapması içimizi rahatlatmıştı.

Şimdi Captain Marvel‘ın konsept tasarımları internete düştü. Bilgisayar ekranından fotoğrafı çekilen bu tasarımlarda ağırlıklı olarak Carol Danvers’ı görüyoruz. Çizgi romanlarda görmeye alıştığımız gibi mavi ve kırmızı ağırlıklı bir kostüm giyiyor. Farklı pozlar sayesinde kostümü değişik açılardan görme şansı elde ediyoruz. Öte yandan fotoğraflarda bir başka karakter daha var. Başlangıçta tanıması oldukça zor olsa da genç Nick Fury dikkatlerden kaçmıyor! İki gözü de sağlam olan kahramanımız klasik bir takım elbise giyiyor. Saçları da yerinde. Dolayısıyla onu tanımak giderek zorlaşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görseller sayesinde anlıyoruz ki alıştığımızdan çok farklı bir Nick Fury ve SHIELD göreceğiz. Captain Marvel’ın kostümü ise hayal kırıklığı yaratmayacak.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War kamera arkası