reklamı kapat

POPÜLER

Jason Momoa Aquaman

Jason Momoa’yı seyredeceğimiz Aquaman’den ilk görüntüler

Justice League sayesinde tanıştığımız Aquaman’in beyaz perde macerası devam ediyor. Başrolünde Jason Momoa‘nın yer aldığı solo film sene sonunda izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Henüz filmden herhangi bir tanıtım paylaşılmadı fakat sonunda heyecan uyandıran görüntüler gün yüzüne çıktı.

DC’nin güçlü isimlerinden biri olan Aquaman de kendi filmine kavuşuyor. Yönetmenliğini James Wan‘ın üstleniği bu proje fazlasıyla gizlilik içinde yürütülüyordu. Başrolde Jason Momoa’yı izleyeceğimiz filmde Mera rolünde Amber Heard yer alıyor. Onlara Kraliçe Atlanna rolünü ise Nicole Kidman üstleniyor. Onlara Patrick Wilson, Dolph Lundgren, Willem Dafoe ve Graham McTavish gibi isimler de eşlik ediyor.

Aquaman’in özet resmen paylaşılmadı fakat filmin aşağı yukarı neyi anlattığını tahmin etmek pek zor değil. Yarı Atlantisli olan Arthur Curry‘nin şimdiye kadar denizaltından uzakta, insanlarla yaşadığını Justice League sayesinde biliyoruz. Onun Mera ile tanışmasının ardından Atlantis’e çekilmesi uzun sürmeyecek gibi görünüyor. Bu sayede onun ailesine ve geçmişine dair yeni bilgiler gün yüzüne çıkacak. Atlantis’in kralı olabilmek için ciddi bir yol katetmesi gerekecek. Karşısında ise Ocean Master ve Black Manta gibi kötüler olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aquaman’in 21 Aralık‘ta vizyona girmesi bekleniyor. Filmden paylaşılan yeni fotoğrafları haberimizin girişindeki galeride bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı