reklamı kapat

POPÜLER

Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984 setinden kafa karıştıran fotoğraf

DC‘nin merakla beklenen işlerinden biri olan Wonder Woman 2‘nin gerçek adı geçtiğimiz gün belli olmuştu. Ortaya çıkan onca detay yeteri kadar heyecan verici değilmiş gibi şimdi filmin setinden kafamızda yeni soru işaretleri yaratan fotoğraflar internete düştü.

Bildiğiniz gibi bu projeyi uzun zamandır Wonder Woman 2 ismiyle anıyorduk. Fakat geçtiğimiz günlerde filmin Wonder Woman 1984 ismiyle anılacağı netlik kazandı. Bunun yanında çekimlerin başlamasıyla birlikte ilk fotoğraflar da gün yüzüne çıkmış oldu. Paylaşılan iki fotoğraftan bir tanesi özellikle dikkat çekiyordu. Steve Trevor‘ın 80lı yılların modasına uygun kıyafetlerle görünmesi kafaları karıştırmıştı. Chris Pine‘ın hayat verdiği karakterin geri döneceği konuşulsa da, bunun nasıl olacağına dair net bir fikir yoktu. O sebeple bunun gerçek dışı bir teori olduğu düşünülüyordu. Paylaşılan resmi fotoğraf ise soru işaretleri yaratmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Wonder Woman 1984‘ün dış mekan çekimlerine başlamasıyla birlikte setten fotoğraflar da internette dolaşmaya başladı. Chris Pine’ın dönüşü çoktan açıklandığı için sette gizlilik çabası sarf edilmiyor gibi görünüyor. Instagram’da dolaşan fotoğraflardan birinde Diana ve Steve Trevor yeniden bir arada görünüyor. Bu buluşmanın nasıl mümkün olduğu ise büyük bir soru işareti. Kimileri Captain America tarzı bir donma hikayesi kurguluyor. Kimileri ise bunun sadece bir rüya olduğunu söylüyor. Bu tahminlerden hangisinin doğru olduğunu ise 1 Kasım 2019‘da göreceğiz.

?

A post shared by @ dcglobee on

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı