reklamı kapat

POPÜLER

Wonder Woman 2’nin ilk fotoğraflarındaki sürpriz karakter

13 Haziran 2018

DC’nin en merak edilen işlerinden biri olan Wonder Woman 2 yeni gelişmelerle gündeme gelmeye devam ediyor. Başrolünde Gal Gadot’un yer alacağı filmden ilk görüntüler paylaşıldı. Aynı zamanda filmin ismi de kesinlik kazandı.

Daha önce paylaşılan detaylar sayesinde biliyoruz ki Diana Prince‘i 80’lerde Soğuk Savaş döneminde göreceğiz. Hatta onun bu tarihi sürecin sonlandırılmasında büyük rol oynayacağını tahmin ediyoruz. Fakat paylaşılan yeni bilgilerle birlikte hikayenin hangi senede geçeceği kesinlik kazanmış oldu. Wonder Woman 1984 ismi direkt olarak yıl bilgisi vermesiyle dikkat çekiyor. Bunun yanında filmden paylaşılan fotoğraflar fazlasıyla ilgi çekici. Diana Prince renkli televizyonların önünde boy gösteriyor. Asıl sürpriz ise ilk filmde öldüğünü düşündüğümüz Steve Trevor oluyor. Chris Pine‘ın hayat verdiği bu karakter geri dönecek gibi görünüyor. Karakterin hiç yaşlanmamış olması ise bunun bir hayal veya rüya olma ihtimalini gündeme getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Heyecan uyandıran filmde Gal Gadot’un yanı sıra Kristen Wiig. Pedro Pascal ve Chris Pine rol alacak. Orijinal Wonder Woman’a hayat veren Lynda Carter‘ın da ufak bir sahnede karşımıza çıkması bekleniyor.

Çekimleri devam eden Wonder Woman 1984’ün 1 Kasım 2019‘da izleyici karşısına çıkması bekleniyor. Filmden paylaşılan fotoğrafları haberimizin girişinde yer alan galeride bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı