reklamı kapat

POPÜLER

Wonder Woman 2

Wonder Woman 2 filmi hakkında bildiğimiz her şey

DC çizgi romanlarından uyarlanan yapımlar beyaz perdede hayal kırıklığı yaratmaya devam ederken bir karakter öne çıkmayı başarıyor: Wonder Woman. Gal Gadot’un hayat verdiği bu karakter Justice League, Suicide Squad ve Batman v Superman’in başarısızlığını aşmayı başardı. Yakında ikinci filmin çekimleri başlayacak. Peki Wonder Woman 2’ye dair neler biliyoruz?

Hangi zamanda geçiyor?

Wonder Woman’ı şimdiye kadar iki farklı zaman diliminde gördük. Batman v Superman ve Justice League günümüzde geçiyordu. Fakat kahramanımızın ilk solo filmi Birinci Dünya Savaşı döneminde geçiyordu. Onun macerası günümüzde mi devam edecek, geçmişi anlatmaya devam mı edecek derken sorumuzun yanıtı belli oldu. Diana Prince’i 80’lerde Soğuk Savaş döneminde göreceğiz. Bu gergin sürecin sonlandırılmasında büyük rol oynayacak.

Oyuncu kadrosundaki yeni yüzler

Değişen zaman dilimiyle birlikte DC sinema evrenine yeni isimler de dahil oluyor. Bunlardan en dikkat çeken isim SNL, Bridesmaids ve Ghostbusters ile tanıdığımız Kristen Wiig. Şimdiye kadar komedi yapımlarında gördüğümüz oyuncu kahramanımızın önemli düşmanlarından Cheetah’a hayat verecek.

Bunun dışında Narcos ve Game of Thrones ile tanıdığımız Pedro Pascal da önemli bir rolle karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Görünüyor diyoruz çünkü onun karakterine dair detaylar sır gibi saklanıyor. Orijinal Wonder Woman’a hayat veren Lynda Carter’ın da ufak bir sahnede karşımıza çıkması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çekimler yakında başlıyor

Yönetmenliğini Patty Jenkins’in üstleneceği Wonder Woman 2’nin çekimlerine yaz aylarında başlanması bekleniyor. Senaryonun hazır olduğu ve prodüksiyon sürecini başlatmak için hiçbir engel olmadığını söyleyebiliriz. Senaryosunu Patty Jenkins, David Callaham, Geoff Johns’un kaleme aldığı film 1 Kasım 2019’da izleyici karşısına çıkacak.

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı