reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Kara Kule’nin yeni fragmanında büyük mücadele dünyaya taşınıyor [Video]

Başrolünde Idris Elba ve Matthew McConaughey’in yer aldığı The Dark Tower yazın heyecanla beklenen filmleri arasında yer alıyor. Stephen King‘in aynı isimli eserine dayanan film şimdi de aksiyon dozu artırılmış yeni fragmanıyla karşımıza çıkıyor.

Advertisement

Dünyanın dört bir yanından büyük ilgi gören hikayede Silahşör’ün Kara Kule‘yi arayışına şahit oluyoruz. Önceki tanıtımlara bakılırsa olaylar 11 yaşında bir çocuk olan Jake Chambers‘ın rüyalarıyla başlıyor. Ancak bu çocuk farklı bir boyutu keşfettiğine kimseyi inandıramıyor. Ardından Orta Dünya olarak adlandırılan bu farklı boyuta geçiş yapıyor. Bu sayede rüyalarında sık sık gördüğü Roland Deschain‘in gerçek olduğunu anlıyor. Hayatta kalmayı başaran son Silahşör olan Roland evrendeki tüm yaşamın koruyucusu olan Kara Kule’yi bulmak için çabalıyor. Ona kötülerin de kötüsü olarak anılan Siyahlı Adam engel olmaya çabalıyor. Orta Dünya’nın yok olmasının ardından bu ölümcül mücadele dünyaya taşınıyor.

Kara Kule’nin yönetmenliğini Nikolaj Arcel üstleniyor. Başrollerinde ise Idris Elba ve Matthew McConaughey‘i görüyoruz. Onlara Tom Taylor, Katheryn Winnick, Jackie Earle Haley, Fran Kranz, Abbey Lee Kershaw ve Michael Barbieri gibi isimler eşlik ediyor.

Uzunca bir zamandır beklenen Kara Kule, 4 Ağustos’ta vizyona girecek. Filmden paylaşılan yeni fragmanı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.