reklamı kapat

POPÜLER

Apple Music Playstation 5

Apple Music, PlayStation 5 için de kullanıma sunuldu [İndir]

Müjdesi verilen bir gelişme gerçeğe dönüştü. Bugün Apple Music, oyun konsolu PlayStation 5 için de kullanıma sunuldu. İşte öne çıkan detaylar;

Apple’ın Spotify rakibi servisi Apple Music, artık PlayStation 5 içerisinde de yer alıyor. Global olarak herkes için çıkışını yapan PS5 özel Music uygulaması, kişilerin müziklerini oyun konsollarında dinlemesine imkân tanıyor.

PS5’te hali hazırda Spotify uygulaması da bulunuyor ve Apple Music’in gelmesi kullanıcıları arasında iyi karşılanıyor. Basit bir arayüzü bulunan uygulama, direkt olarak buradaki adımlar izlenerek elde edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Music için en son Voice Plan ses getirdi

Music için aralarında Türkiye’nin olmadığı 17 farklı ülke için Voice Plan geldi. Yurt dışı için 4,99 dolarlık fiyatı olan paket, Siri temelinde kurulmuş durumda. Voice Plan paketinde uzamsal ve kayıpsız ses desteği yer almıyor, pakette aynı zamanda müzik videoları da sunulmuyor.

“Music ve Siri birlikte harika çalışan iki doğal ortak.” diyen Apple’ın Music ve Beats’ten Sorumlu Başkan Yardımcısı Oliver Schusser sözlerine şöyle devam etti: “Siri, dünyada yüz milyonlarca aygıtta aktif bir şekilde kullanılıyor. Kendi sesinizi kullanarak zahmetsiz bir müzik deneyimi yaşamanızı ve Apple Music’e tüm dünyada daha da fazla kişinin erişmesini sağlayan bu yeni planı sunmaktan heyecan duyuyoruz.”

Açıklamaya göre kullanıcılar, Siri’ye “Hey Siri, Music Voice Plan deneme süremi başlat” diyerek veya Apple Music uygulamasından kayıt olarak Apple Music Voice Plan abonesi olabiliyor. Kullanıcılar Apple Music Voice Plan’e abone olduktan sonra HomePod mini, AirPods, iPhone veya başka herhangi bir Apple aygıtı gibi Siri özellikli tüm aygıtlarda ve ayrıca CarPlay ile de müzik çalınmasını isteyebiliyor.

İlginizi Çekebilir

Disney tarafından üretilen en gerçekçi ışın kılıcı ile tanışın