reklamı kapat

POPÜLER

Apple Store

Apple, sitesine özel “Store” bölümü ekledi, alışverişi modernleştirdi

Teknoloji devi Apple, bugün resmi internet sitesine daha önce olmayan “Store” bölümü ekledi. Alışveriş için yeni dönem başladı.

Apple’ın resmi Türkiye sitesine de “Store” adı altında eklenen bu bölüm için Apple, “En sevdiğiniz ürünleri satın almanın en iyi yolu” mottosunu kullanıyor.

Burada modern bir tasarım hazırladığı görülen şirket, sattığı tüm an ürünleri bir arada gözler önüne seriyor. Bu gerçekten güzel görünüyor çünkü daha önce her ürün için özel hazırlanan sayfaya gitmek gerekiyordu.

Kullanıcılar yeni sayfada tüm ana ürünler yanında bazı özel aksesuarları da bir arada görebiliyor. Satın alma konusunda uzman yardımını merkeze alan sayfada, Apple’ın sunduğu satış imkanları da gözler önüne seriliyor.

Store sayfasında eğitime özel bir kısım ayırdığı görülen Apple, bu sayfada kategori de sunuyor ve örneğin MacBook içerisine girildiği zaman modeller net olarak gözler önüne seriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple, eylül ayında önemli ürünler tanıtacak

Firmanın eylül etkinliği tam bir donanım şovu olacak. Firmada ilk olarak dört farklı modelden oluşan iPhone 13 ailesi gelecek. Burada tam olarak 13 mini, 13, 13 Pro ve 13 Pro Max karşımıza çıkacak.

Apple’ın eylül etkinliğinde 14 ve 16 inç ekranlara sahip, M1X işlemcili ve yeni tasarıma sahip MacBook Pro modelleri de tanıtılacak. Firmanın ayrıca yeni AirPods’u da eylül ayında tanıtması bekleniyor.

Eylül etkinliğinde ayrıca yeni Apple Watch da görücüye çıkarılacak. Elbette bunlar haricinde sürprizler olma ihtimali de bulunuyor. Bunların yakında ortaya çıkacağını düşünüyoruz.

İlginizi Çekebilir

OnePlus’ın arkası renk değiştirebilen modeli