reklamı kapat

POPÜLER

Apple Store

Apple Store kapatıldı; peki tam olarak neler geliyor?

Teknoloji devi Apple, bu akşam Türkiye saati ile 20:00’de başlayacak etkinlik öncesinde beklenen bir hamleyi gerçeğe dönüştürdü.

10 Eylül etkinliği için artık saatler kaldı. Bizim de yakında takip edeceğimiz etkinlik öncesinde Apple her yıl yaptığı bir hamleyi gerçekleştirdi ve Apple Store tarafını kapattı. Şu an Apple’ın resmi sitesinden hiçbir ürün satın alınamıyor. Bunun arkasında ise yeni tanıtılacak ürünler için yapılacak hazırlık bulunuyor. Türkiye’de de geçerli olan bu durum, sitenin yeni ürünlere hazırlanması için uzun yıllardır devam ediyor. Firma bu sayede site üstünden sızıntıların önüne geçmeye çalışıyor. Çalışıyor diyoruz çünkü hatırlarsınız bu yıl olmadı ancak geçen yıl siteden çok ciddi sızıntılar yapılmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple etkinliğinde beklenen diğer ürünler hangisi?

Eğer tahminler doğru çıkarsa iki yeni 11 inç ve 12,9 inç iPad Pro geliyor. Modellerin arkasında üçlü kamera olacağı belirtiliyor. Ancak halen bu modellerin 2020’ye kalma ihtimali de bulunuyor. Aynı zamanda yeni 16 inç MacBook Pro‘nun de bu akşam tanıtılması bekleniyor. Hepsinin yanında bir Apple Watch Series 5 de gelecek gibi görünüyor. Yeni saatin titanyum gövde malzemesi kullanacağı belirtiliyor. Ayrıca bir de muhtemel “Tag” isimli bir takip aksesuarı geliyor.

iPhone 11’lerin merkezinde olacağı etkinlik nasıl canlı izlenir?

Saat 20:00 itibariyle başlayacak olan etkinliği direkt olarak buradan takip edebilirsiniz. Ayrıca firma bu yıl etkinliği YouTube üstünden de canlı yayımlayacak.

İlgili Video