reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Apple iPhone Xs iPhone XR

Apple Türkiye garantili iPhone Xs ve iPhone XR’da büyük indirim

Teknoloji devi Apple‘ın yeni akıllı telefon modelleri iPhone XR ve iPhone Xs için almayı düşünenleri sevindirecek büyük bir indirim var.

Advertisement

5,8 inç OLED ekranlı iPhone Xs, 6,5 inç OLED ekranlı iPhone Xs Max ile beraber karşımıza çıkan 6,1 inç LCD ekranlı iPhone XR, Apple Türkiye tarafından 64 GB için 7.399 TL‘ye satılıyor. Amazon Türkiye ise modeli şu an yaklaşık 6.487 TL fiyat etiketiyle satıyor. Şirketin 7.799 TL‘ye sattığı 128 GB versiyon ise Amazon Türkiye’de 6.944 TL‘ye yer alıyor. 256 GB versiyonda ise yaklaşık 1.230 TL civarında bir fark oluşuyor. Bu indirimi altı farklı renk seçeneği için de sunduğu görülen firma, resmi olarak daha yeni satışa çıkan modele gerçekten büyük bir indirim yapıyor. Bu arada şirket iPhone Xs için de güzel bir indirim yapıyor. Örneğin Apple’ın 9.899 TL‘ye sattığı 64 GB iPhone Xs, Amazon’da resmi garantili olarak 8.800 TL‘ye satılıyor. 256 GB ve 512 GB iPhone Xs versiyonlarında da 1.000 TL civarında bir fark bulunuyor. Bu fiyatları şirket kendi stoğu üzerinden sınırlı bir süre için belirliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple iPhone Xs kadar iPhone XR da çok güçlü bir cihaz

A12 Bionic işlemcisiyle yüksek performans vadeden model, LCD ekran ve ikinci telefoto kamera haricinde bir eksik taşımıyor. Firmanın beklediğinden daha az sattığını duyduğumuz telefon, yine de yeni aile içerisinde en çok satan model konumunda yer alıyor. Telefonun yurt dışı satış fiyatı 750 dolar seviyesinde.

İlginizi Çekebilir

Telefon için yayımlanan resmi videolarda