reklamı kapat

POPÜLER

Apple

Apple Türkiye’de “iPhone’a Geçiş” isimli özel sayfa hazırladı, kullanıcı yorumlarına yer verdi

Teknoloji devi Apple, Türkiye’de “iPhone’a Geçiş” isimli özel sayfa hazırladı, bu sayfada kullanıcı yorumlarına yer verdi.

Apple, zaman zaman ülkelere özel içerikler hazırlayabiliyor. Bunların en yenilerinden birisi şimdilik sadece Türkiye dahil az sayıda ülkede yer alan iPhone’a geçiş sayfası oldu. Buradan ulaşabileceğiniz sayfanın merkezinde şu yer alıyor: “Android’den mi geçiş yapıyorsunuz? Verilerinizi sizin yerinize iPhone’a aktaran bir uygulama ve başlamanıza yardımcı olacak basit yönlendirmeler sayesinde geçiş yapmanın ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz.”

Bu sayfada kişilere neden bir Android telefondan iPhone’a geçmeleri gerektiğini anlatan teknoloji devi Apple, sadece bununla da yetinmiyor. Firma sayfada başka kişilerin neden iPhone’a geçiş yaptıklarını gösteren memoji merkezli sesli videolar da paylaşmış durumda. Burada altı farklı kişinin yaptıkları yorumlar gözler önüne seriliyor.

Sayfayı iPhone 13 Pro, iPhone 13, iPhone 12 ve iPhone SE’nin özellik tablosu ve satış bağlantısı ile kapatan Apple, biliyorsunuz 2022 için yeni iPhone’lar geliştiriyor. Firmadan yüksek ihtimalle 8 Mart tarihinde 5G’ye sahip iPhone SE geliyor. Firmadan 2022’nin eylül ayında ise iPhone 14 ailesi geliyor.

iPhone 14 ailesi bildiğimiz kadarıyla 14, 14 Max, 14 Pro ve 14 Pro Max modellerinden oluşuyor. iPhone 12 mini ve iPhone 13 mini gibi iPhone 14 serisinde bir “mini” seçenek yer almıyor. Apple, 2022’de elbette başka ürünler de tanıtacak. Bu konuda ortaya çıkan son bilgilere direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti