reklamı kapat

POPÜLER

Apple

Apple ve bu yıl tanıtacağı tüm “kilit” yeni ürünleri!

Teknoloji devi Apple, 2020’de birçok yeni ürünler karşımıza çıkacak gibi görünüyor. İşte en sağlam kaynaktan yeni ürünler hakkında bir gelecek özeti;

Apple, 2020’ye nispeten hızlı başladı. Şimdiye kadar yeni iPad Pro ve iPhone SE 2020 ile tanıştık. Ancak devamı da gelecek. Sağlam kaynak Mark Gurman‘a göre ilk olarak iMac tarafında bir güncelleme olacak. Büyük ihtimalle ince çerçeveli bir 23 inç iMac karşımıza çıkacak. Ayrıca 16 inç MacBook Pro gibi eski ancak yeni klavyeye sahip 14 inç MacBook Pro modeli tanıtılacak. Daha uygun fiyatlı HomePod‘u da bu yıl satışa sunacak denilen Apple, ayrıca uyku takibi özellikli Watch Series 6‘yı da tanıtacak. Buna ek olarak yeni Apple TV‘nin de yolda olduğu aktarılıyor. Firmanın halen iptal edilen AirPower benzeri bir şarj istasyonu geliştirdiğini de aktaran Gurman, yeni AirPods serisi kablosuz kulaklıkların da yolda olduğunu aktarıyor. Firmadan ayrıca 2020 içerisinde Tile benzeri Tag isimli takip aksesuarı da artık kesin olarak geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple, yılı donanımsal anlamda iPhone 12 ailesi ile kapatacak

Bu aileye gelin bir kez daha kısa bir özet yapalım. Ailenin en altında yer alan iPhone 12 modeli, 5,4 inç OLED ekran, 5G desteği, çift arka kamera ve 699 dolar başlangıç fiyatına sahip olacak. Yeni seride bir de 12 Max modeli yer alacak. Bu model 6,1 inç OLED ekran, 5G desteği, çift arka kamera ve 799 dolar başlangıç fiyatı ile geliyor. Daha sonra ise karşımıza iPhone 12 Pro çıkıyor. Bu modelin 6,1 inç 120 Hz OLED ekran, üçlü arka kamera + LiDAR tarayıcı, 5G desteği ve 999 dolar başlangıç fiyatıyla yolda olduğu aktarılıyor. 12 Pro Max ise tam 6,7 inç 120 Hz OLED ekran, üçlü arka kamera + LiDAR tarayıcı, 5G desteği ve 1.099 dolar başlangıç fiyatıyla geliyor.

İlginizi Çekebilir

Oyun tutkunlarını çok heyecanlandıran ürün