reklamı kapat

POPÜLER

Apple Vision Pro LOG Tasarım

Apple Vision Pro’nun “ideal” hale dört jenerasyon sonrasında geleceğine inanılıyor

Elde edilen bir bilgiye göre şirket içinde Apple Vision Pro modelinin “ideal” hale toplam dört jenerasyon sonrasında geleceğine inanılıyor.

Bu bilgiyi Apple Vision Pro başlığı geliştiren şirket içindeki “Vision Products Group” üzerinden gazeteci Mark Gurman veriyor. Şu an bir gelecek gösterimi olan model, şirketin diğer ürünleri gibi tamamen hazır ya da başka bir deyişle olgunlaşmış hale birden fazla jenerasyon sonrasında gelecek, 5-6 yıl sonra Vision Pro yüksek ihtimalle gündelik hayatın bir parçası olarak birçok Apple ürününün yerini alacak. iPhone’ların yerine dahi göz diken bu cihaz, Gurman’a göre hemen olmasa da özellikle iPad’lerin yerini alacak bir potansiyel ortaya koyuyor. Vision Pro’yu bundan önce OpenAI CEO’su Sam Altman gündeme getirmişti. Sürpriz olmayacağı üzere Apple’ın 3.500 dolarlık yeni başlığını fiziksel olarak deneme şansı elde eden Altman, henüz sadece ABD’de elde edilebilen Vision Pro modelinin iPhone’un 2007’de sahneye çıkmasından bu yana gördüğü en etkileyici ikinci teknoloji olduğunu söylemişti. Başlıktan çok etkilendiği açık olarak görülen Altman, Vision Pro için ekstra bir yorumda bulunmadı ancak onun gibi düşünen çok kişinin olduğunu belirtmek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elbette çok pahalı, çok sayıda eksi yanı bulunuyor ancak Vision Pro belirli kalemlerde inanılmaz bir deneyim sunuyor, rekabetin oldukça ötesinde bulunuyor. Apple CEO’su Tim Cook’un geleceğin teknolojisini şimdi sunduğu için pahalı dediği ürün, Türkiye’de ancak Sahibinden üzerinden 140-150 bin TL gibi uçuk başlangıç fiyatlarıyla elde edilebiliyor.

Apple Vision Pro haberleri yanında bu da ilginizi çekebilir: Motorola’nın uzaktan kablosuz şarj teknolojisi

İLGİLİ HABERLER