reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch SE 2

Apple Watch SE 2. nesil akıllı saat için yeni avantajlı fiyat [Nisan 2024]

Apple Watch SE 2. nesil akıllı saatin fiyatı yeniden düştü. 44 mm’lik boyut ölçüsüne sahip olan saatin 40 mm’lik boyut ölçüsü de piyasada satılıyor. Gövdesinde alüminyum malzemenin kullanıldığı saat şık bir tasarım sunuyor. Apple tarafından geliştirilen çift çekirdekli S8 işlemcisinin kullanıldığı saat güçlü bir performans vadediyor.

Çift çekirdekli bu işlemci Apple Watch SE 2 modelindeki güçlü bir performans sergilemesine imkan tanıyor. 50 metre suya karşı dayanıklı olan akıllı saatte Retina ekran yer alıyor. Bu ekran 1.000 nit parlaklığa ulaşabiliyor. Apple Watch Series 8 ve Ultra modellerinde EKG özelliği bulunurken SE modelinde bu özellik ne yazik ki mevcut değil. Yüksek ve düşük kalp atış hızı bildirimlerinde bulunabilen modelde döngü izleme özelliği de var. Yeni modellerde duyurulan trafik algılama özelliğine de destek veren saatte düşme algılama özelliği de bulunuyor. Kullanıcılar akıllı saatteki pusulayı kullanarak geri dönüş özelliğinden de yararlanabiliyor.Yüzde 100 şarjla 18 saate varan kullanım imkanı sunan saatte IP6X toza dayanıklılık sertifikası yok.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Watch SE 2. nesil uygun fiyata Apple Watch sahibi olmayı düşünenleri hedef alıyor

Saat aynı zamanda 50 metre suya karşı dayanıklı. Piyasadaki fiyatı 11.999 TL olan 44 mm’lik saatin indirimli fiyatı ise 10.319 TL. Belirttiğimiz indirimli fiyatın saatin 40 mm’lik modeli için geçerli olduğunu belirtelim. Ailenin en iddialı üyesi olan Apple Watch Ultra’nın detaylı incelemesini buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın