reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch SE 2

Apple Watch SE 2. nesil için yeni fiyat avantajı [Ocak 2024]

Fiyat/performans odaklı Apple Watch SE 2 akıllı saat için yeni bir indirim fırsatı var. 40 mm’lik boyut ölçüsüne sahip olan saatin gövdesinde alüminyum malzeme kullanılıyor. Bu sayede hem şık hem de dayanıklı bir tasarım sunan saatte Apple’ın S8 işlemcisi yer alıyor.

Çift çekirdekli bu işlemci Apple Watch SE 2 modelindeki güçlü bir performans sergilemesine imkan tanıyor. 50 metre suya karşı dayanıklı olan akıllı saatte Retina ekran yer alıyor. Bu ekran 1.000 nit parlaklığa ulaşabiliyor. Apple Watch Series 8 ve Ultra modellerinde EKG özelliği bulunurken SE modelinde bu özellik ne yazik ki mevcut değil. Yüksek ve düşük kalp atış hızı bildirimlerinde bulunabilen modelde döngü izleme özelliği de var. Yeni modellerde duyurulan trafik algılama özelliğine de destek veren saatte düşme algılama özelliği de bulunuyor. Kullanıcılar akıllı saatteki pusulayı kullanarak geri dönüş özelliğinden de yararlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Watch SE 2. nesil uzun pil ömrü de vadediyor

Yüzde 100 şarjla 18 saate varan kullanım imkanı sunan saatte IP6X toza dayanıklılık sertifikası yok. Saat aynı zamanda 50 metre suya karşı dayanıklı. Piyasadaki fiyatı 10.029 TL olan 40 mm’lik saatin indirimli fiyatı ise 8.200 TL. Belirttiğimiz indirimli fiyatın saatin 40 mm’lik modeli için geçerli olduğunu belirtelim. Ailenin en iddialı üyesi olan Apple Watch Ultra’nın detaylı incelemesini buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Apple Watch

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın