reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch SE 2

40 mm’lik Apple Watch SE 2 akıllı saat için 1.299 TL’lik indirim fırsatı [Kasım 2023]

Apple Watch SE 2 için yeni bir indirim fırsatı var. 40 mm’lik model için geçerli olan indirim kampanyası kapsamında akıllı saat daha uygun fiyata temin ediliyor. Alüminyum gövdesiyle hem şık hem de dayanıklı bir gövde yapısı sunan saatte Apple tarafından geliştirilen S8 işlemcisi bulunuyor.

Çift çekirdekli bu işlemci Apple Watch SE 2 modelindeki güçlü bir performans sergilemesine imkan tanıyor. 50 metre suya karşı dayanıklı olan akıllı saatte Retina ekran yer alıyor. Bu ekran 1.000 nit parlaklığa ulaşabiliyor. Apple Watch Series 8 ve Ultra modellerinde EKG özelliği bulunurken SE modelinde bu özellik ne yazik ki mevcut değil. Yüksek ve düşük kalp atış hızı bildirimlerinde bulunabilen modelde döngü izleme özelliği de var. Yeni modellerde duyurulan trafik algılama özelliğine de destek veren saatte düşme algılama özelliği de bulunuyor. Kullanıcılar akıllı saatteki pusulayı kullanarak geri dönüş özelliğinden de yararlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Watch SE 2 modeli suya dayanıklı mı?

Yüzde 100 şarjla 18 saate varan kullanım imkanı sunan saatte IP6X toza dayanıklılık sertifikası yok. Saat aynı zamanda 50 metre suya karşı dayanıklı. Piyasadaki fiyatı 9.499 TL olan 40 mm’lik saatin indirimli fiyatı ise 8.200 TL. Belirttiğimiz indirimli fiyatın saatin 40 mm’lik modeli için geçerli olduğunu belirtelim. Ailenin en iddialı üyesi olan Apple Watch Ultra’nın detaylı incelemesini buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Apple Watch SE 2

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın