reklamı kapat

POPÜLER

Apple yeni iPad Pro reklamlarında bir kez daha bilgisayarları eleştiriyor [Video]

Apple son zamanlarda ardı ardında iPad Pro reklamları yayınlamaya devam ediyor. iPad Pro’lar ilk piyasaya sürüldüğünde bile bu kadar reklam yayınlamayan Apple, 2. nesil iPad Pro’ların duyurulmasına kısa süre kala reklam çalışmalarına hız vermiş durumda. Yayınlanan yeni reklamlar tıpkı öncekiler gibi bilgisayar yerine iPad Pro kullanılabileceği vurgusu yapılıyor.

Yayınlanan reklamların ilkinde bilgisayarların ağır olması konu alınıyor. Burada biraz abartılarak bilgisayarın 5 milyon ton olduğu ve bir yerden bir başka yere taşımanın zorluğundan bahsediliyor. Sonrasında ise iPad Pro’nun çok hafif olduğu ve rahatlıkla taşınabildiği belirtiliyor. Ayrıca bu hafifliğe rağmen iPad Pro’nun birçok işi yapabilecek kadar güçlü olduğuna da değiniliyor.

Bir diğer reklamda ise dizüstü bilgisayarının şarjı uçuş sırasında biten birini görüyoruz. Şarjı bittiği için canı sıkılan yolcunun imdadına tabii yine iPad Pro yetişiyor. iPad Pro’nun bütün gün kullanılabildiği ve böylece dizi izlemek gibi eğlenceli aktivitelerle zaman geçirilebileceği ifade ediliyor.

Son reklamda ise öğrenciler hedef alınıyor. Yurt odasında çalışmanın çok zor olduğunu ve hiçbir işi bitiremediğini belirten bir öğrencinin olduğu videoda iPad Pro’nun okul için gerekli olan her işi yerine getirebileceği belirtiliyor. Yayınlanan reklam videolarının tamamına aşağıdan göz atabilirsiniz.

VİDEO