reklamı kapat

POPÜLER

“Bilgisayarların yerini iPad Pro alacak”

iPad Pro’nun piyasaya sürülmesine kısa bir süre kala Tim Cook’tan cihazla ilgili iddialı bir açıklama geldi. Cook iPad Pro‘dan o kadar emin ki bu yeni iPad’i satın alan kullanıcıların başka bir cihaza ihtiyaç duymayacağını düşünüyor.

Telegraph’ta yayınlanan röportajda iPad Pro’dan bahseden Tim Cook, artık kimsenin PC almak için bir nedeni olmadığını belirtiyor. iPad Pro’nun birçok insan için dizüstü ve masaüstü bilgisayarın yerini alacağını düşünen Cook, iPad Pro’nun tek başına her şeye yeteceğini ve insanların telefon haricinde herhangi bir şeye ihtiyaç duymayacağını dile getiriyor.

Sanatçılar için Apple Pencil’ın önemine de vurgu yapan Apple CEO’su, cihazın hoparlörünün de oldukça gelişmiş olduğunu belirtiyor. Tim Cook’un bu iddiasında doğruluk payı olup olmadığını öğrenmemiz için iPad Pro’nun piyasaya sürülmesini beklememiz gerekiyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

““Bilgisayarların yerini iPad Pro alacak”” için 3 cevap

  1. Emrah dedi ki:

    Ipad pro ve pencil ile artık defterleri tarihe gömebilecek miyiz? El yazımız otomatik yazıya çevrilebilecek mi? Eğer bu özellik samsung’un snote larından daha başarılı olursa almaya değer olur.

  2. Umut Ufuksen dedi ki:

    Dosya yöneticisi olmayan, kapalı bir sistem mi bunu yapacakmış? 🙂

  3. adam dedi ki:

    Microsoft’un cihazındaki kalem bundakinden çok daha başarılı.