reklamı kapat

POPÜLER

apple

Apple’dan futbol temalı yeni iPhone reklamları [İzle]

Apple, iPhone’un kamera yeteneklerine odaklanan futbol temalı yeni videolarını paylaştı.

Advertisement

Dünya Kupası devam ederken, Apple bugün YouTube kanalında üç yeni kısa film yayınladı. ‘’iPhone ile çekildi’’ reklam kampanyası adı altında paylaşılan videolar, dünyanın her yerinden farklı bir hikaye anlatıyor.

İlk videoya “Avustralya’nın Kalbi” adı veriliyor. Videoda kültürel mirasına sadık kalmak için futbol oynayan bir grup aborjin (Avustralya kıtası yerlilerine verilen ad) kız yer alıyor.

İkinci video ise “Futbol” ‘Wa” başlıklığıyla karşımıza çıkıyor. Bu, topluluklarıyla bağlantı kurmak ve sosyal gruplarında barışçıl birliği korumak için futbol oynayan bir grup keşişe dikkat çekiyor.

Son olarak, diğer çimler üzerinde oynamayı reddeden ve Berlengas adalarına yerleşmeyi reddeden iki rakip takımın ardından gelen “Berlengas Island Cup 2018” adlı bir video. Maçın galibi deniz ve futbol sahası şampiyonu taçlandırıldıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone X kamera performansıyla fark yaratıyor

iPhone 7 Plus’ta olduğu gibi iPhone X’da da 12 megapiksellik çift arka kamera bulunuyor. Artırılmış gerçeklik teknolojisinden üst düzey performans için çift kamera yatay yerine dikey olarak konumlandırılmış durumda. Bir önceki modellerde kullanılan sensöre kıyasla daha hızlı ve daha büyük sensörü bünyesinde barındıran iPhone X, daha parlak fotoğraflara çekebiliyor.

iPhone’un 10. yıl dönümünü iPhone X modeliyle kutlayan Apple, her iPhone modelinde olduğu gibi yine dikkat çekici bir ürüne imza atıyor. Telefona bakıldığında göze çarpan en önemli detay çerçevesiz ekranı ve ana ekran tuşunun kaldırılmış olması. Tüm iPhone modellerinde gördüğümüz ana ekran tuşu yeni modelle elvada diyor. Touch ID’nin yerine Face ID isimli yüz tanıma sisteminin tercih edildiği telefon, güvenlikte yeni bir dönemi başlatıyor.

Video