reklamı kapat

POPÜLER

Apple Music

Apple’dan Türkiye’deki Apple Music kullanıcılarına güzel haber

Apple, Türkiye’deki Apple Music kullanıcılarına güzel bir müjde verdi. 115 ülkede 40 milyon ücretli üyesi olan Apple Music’te Türkiye’ye özel bir yepyeni oda açılıyor:  “Türkçe Rap” Odası.

Müzik servisinde Türkçe Rap sahnesinin nabzını tutmak için hazırlanan bu özel odada yepyeni yıldızları, underground dünyasının parlayan isimlerini ve bu türe yön veren efsanelerin çalışmalarını bulabilirsiniz. Bu sayfada size özel hazırlanmış popüler listelerin yanısıra, sanatçı listelerine, sevilen şarkılara, yeni çıkan albümlere, Türkçe Rap’in yeni yıldızlarına, önemli albümlere ve birbirinden etkileyici video’lara yer verildi. Türk Rap müziğinin önde gelen isimleri serviste kullanıcılara sunulan yeni özel oda hakkında heyecanlarını şöyle paylaştı:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türk rap sanatçılarından konuyla ilgili açıklama

Ceza: “Apple Music ve yeni Türkçe Rap odası üzerinden şarkılarımı hayranlarımla buluşturacağım için çok mutluyum. Hoşgeldin Türkçe Rap odası”

Yener Çevik: ‘Apple Music SALON, Turkce Rap ODASI. Ben Yener Çevik, yani sokak kafası’

Şanışer: “Apple Music’in Türkçe Rap müziğine özel bir oda tanıtıyor olması çok güzel, bugünden itibaren dinleyicilerim yeni albümü bu oda üzerinden dinleyebilir.”

Ayrıca, Türkçe Rap Odası’nın açıldığı bugün Şanışer’in yeni albümü LUDOVICO II, sadece Apple Music’te severleriyle buluşuyor.

İlginizi çekebilir

HomePod’un tanıtım videosu