reklamı kapat

POPÜLER

tim cook

Apple’ın iPhone 5se’yi tanıtacağı etkinliğin tarihi sızdı

Apple’ın mart ayında düzenleyeceği etkinlik tarihi ile ilgili yeni bir idda ortaya atıldı. 9to5Mac sitesinin haberine göre Apple, mart ayında düzenleyeceği etkinliği 15 Mart’ta gerçekleştirecek. Daha önceden etkinlik tarihi için konuşulan tarihin 14 Mart olduğunu hatırlatmakta yarar var.

Apple henüz bu tarihi onaylamamış olsa da şirkete yakın kaynaklar şirketin 15 Mart’ta iPhone 5se, iPad Air 3 ve Apple Watch için geliştirilen yeni kayış seçeneklerinin tanıtılacağını söylüyor. iPhone 5s’in yerini alması beklenen iPhone 5se’nin A9 işlemci, geliştirilmiş kamera, Live Photos ve Apple Pay desteğiyle birlikte geleceği iddia ediliyor. 4 inçlik iPhone 5s ile aynı fiyata sahip olacağı konuşulan telefonun 16 GB’lık versiyonunun 450 dolar olacağı ifade ediliyor. 64 GB’lık hafıza seçeneğinin de iPhone 5se’de sunulacağı belirtiliyor. iPad Air 3’ün ise dört hoparlör ve iPad Pro’da yer alan özelliklerle birlikte gelmesi bekleniyor. Tablette ayrıca arka kısmında yer alan kameranın LED flaşa da sahip olacağı dile getiriliyor. Bu iddiaların gerçeğe dönüşüp dönüşmeyeceğini ilerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Apple’ın iPhone 5se’yi tanıtacağı etkinliğin tarihi sızdı” için bir cevap

  1. liriketki dedi ki:

    şunlara sızıntı gözüyle bakmamalıyız bence hı? firma açıklamıştır. zaten hadron çarpıştırıcısı sonuçları da vermiyorlar. “açıklama” yeterli sanki ha?