reklamı kapat

POPÜLER

Arazi için güçler birleştirildi; Continental ve BMW için yeni ortaklık

Arazi için güçler birleştirildi; Continental ve BMW için yeni ortaklık

BMW motosikletleri ile işbirliğini güçlendiren Continental, şimdi de BMW R nineT Urban G/S modelinin orijinal ekipmanı oldu. 

Teknoloji şirketi ve premium lastik üreticisi Continental’in TKC 80 arazi lastikleri, piyasaya sürülmesinden 35 yıl sonra hala tercih edilen macera lastiği olmaya devam ediyor.

Continental TKC 80 kara yolu/arazi lastikleri 2021 model  R nineT Urban G/S motosikletlerinin de orijinal ekipmanı oldu.

Continental’in TKC 80 arazi lastikleri, kendi kendini temizleyen sırt deseni, yumuşak yüzeylerde yüksek düzeyde yan stabilite ve kilometre performansı ile BMW R 1200 GS / Adventure, KTM 1290 Super Adventure R ve Husqvarna 701 Enduro modellerinin de orijinal ekipmanı olarak kullanılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni BMW R nineT Modelleri

Göz alıcı tasarımlarıyla R nineT, R nineT Pure, R nineT Scrambler ve R nineT Urban G/S modelleri, genişleyen standart özellikleri ve arttırılan motor gücüyle tutkunlarına artık çok daha fazlasını vadediyor.

R nineT ailesini teknik modifikasyonların yanı sıra standart ve opsiyonel donanım yelpazesi ile de oldukça geliştiren marka, sınıfında rakipsiz bir konumda model yelpazesi yaratıyor.

Yeni BMW R nineT modellerinde sunulan ve EU-5 standartlarını karşılayan ikonik hava/yağ soğutmalı motor, 7250 dev/dk’da 109 bg güç ve 6000 dev/dk’da 116 Nm tork sunabiliyor.

Ayrıca, fren yaparken daha fazla stabilite ve güvenlik sunan Dinamik Fren Kontrol sistemiyle birlikte ABS Pro Yeni BMW R nineT ailesinde standart olarak yerini alıyor.

İlginizi çekebilir

2 Serisi Gran Coupe