reklamı kapat

POPÜLER

Elektrikli bisiklet Luna X2

Araziye özel üst seviye yeni elektrikli bisiklet: Luna X2

Elektrikli bisiklet pazarındaki üst seviye modeller arasına yerleşen Luna X2, isteseniz dahi satın alamayacağınız bir seçenek oldu.

Modeli satın alamazsınız çünkü ilk stoklar satış daha başlar başlamaz tüketildi. Luna X1 üzerine kurulan elektrikli bisiklet Luna X2, üst seviye parçalar ile zorlu arazi sürüşlerine dayanması için tasarlanmış.

X1’den yüzde 20 daha büyük 48V 17.5Ah – 820 Wh “çıkarılabilir” pil paketi üzerine kurulan ürün, gücünü ortada konumlanan Bafang M600 elektrik motorundan alıyor ve firmanın Tesla’dan ilham alan Ludicrous kontrolcüsü ile 2.500W gibi yüksek bir güç getirebiliyor.

Pedal desteğiyle beraber 45 km/s hıza çıkabilen ve yine pedal destekli menzili 65 km seviyesine kadar ulaşabilen bisiklet, açıklamaya göre 26 kg’lık toplam ağırlığa sahip.

Sürpriz olmayacağı üzere karbon fiber gövde üstüne kurulan elektrikli bisiklet Luna X2, RockShox süspansiyon sistemleri kullanıyor, SRAM hidrolik frenler, SRAM vites ve MAXXIS lastikler ile geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli bisiklet Luna X2 herkese hitap etmiyor

Luna X2 için belirlenen telem fiyat tam 4.200 dolar seviyesinde yer alıyor. Ayrıca Ludicrous kontrolcü için ekstra bir 400 dolar daha verilmesi gerekiyor.

İleride daha fazla stok açılması beklenen bisikletin, yukarıda da dediğimiz gibi hitap ettiği kitle oldukça kısıtlı. Üst seviye eMTB bisikletlerin genel olarak fiyatları çok yüksek ve bu durum uzun süredir değişmiyor.

İlginizi Çekebilir

Renk değiştirebilen telefon prototipi