reklamı kapat

POPÜLER

Audi Q7 kazası
Audi Q7 kazası
Audi Q7 kazası
Audi Q7 kazası
Audi Q7 kazası

Audi Q7’nin ikiye ayrıldığı inanılmaz trafik kazası [Galeri]

Zaman zaman karşımıza çıkan şaşırtıcı trafik kazalarına bir yenisi daha eklendi. Bu sefer Audi Q7 modelinin ikiye ayrıldığı korkutucu bir kazadan geriye kalanlar görüntülendi.

Audi’nin üst seviye SUV modeli Q7, birçok otomobil tutkununun hayalini süsleyen otomobiller arasında yer alıyor. Büyük çaplı SUV denildiği zaman akla gelen ilk araçlardan olan Audi Q7, bu sefer hiç de hoş olmayan bir haberle gündeme geldi. Rusya’da meydana gelen bir kazada otomobil tam ortadan ikiye ayrıldı. Bu olayın en ilginç ve sevindirici yanlarından birisi ise sürücünün kazadan hayatını kaybetmeden ayrılmış olması. Polis gelmeden olay yerinden kaçtığı belirtilen sürücü, bir Audi Q7 ile yaşanan en kötü kazalardan birisine karışmış gibi görünüyor. Kaza alanında çekilen fotoğraflardan aracın B sütunundan ayrıldığı görülüyor. Tavanı ve bağlı perde hava yastıkları yerinde duran Q7, gördü tanıklarına göre bu hale sürücünün kontrolünü kaybederek direğe çarpması ile gelmiş.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Audi Q7 kazası
Audi Q7 kazası
Audi Q7 kazası
Audi Q7 kazası

Audi Q7 kazası otomobil kullanırken çok dikkati olunması gerektiğinin güzel bir örneği daha

Kazanın şiddetiyle koltukları yola saçılan SUV, gerçekten içler acısı bir durumda bulunuyor. Yukarıdaki ilk fotoğrafta önü, arkası ve koltuğu aynı karede birbirinden oldukça uzata görüntülenen araç, adeta tank gibi üretiliyor olmasına rağmen yüksek hızlarda her araç gibi korumasız hale geliyor. Bu açıdan hız limitlerine mutlaka uyulması ve trafikte çok dikkatli olunması gerekiyor. Bazı kazalar sürücülerin kontrolü dışında gelişiyor. Ancak sürücünün kendi kontrol edebileceği durumları kesinlikle riske atmaması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir

2019 Renault Clio çarpışma testi sonucu