reklamı kapat

POPÜLER

İki sınıfı da domine ettiler; Audi Q5 ve Q7’den önemli başarı

Amerika’da gerçekleştirilen değerlendirme kapsamında her iki sınıfta da ödüle layık görülen Audi Q5 ve Q7, dünya genelinde güven tazeledi.

SUV sınıfına olan inanılmaz ilginin ardından ürün gamındaki seçenekleri kısa sürede zenginleştire Audi, rekabet konusunda geri dönüşlerini yavaş yavaş toplama arayışında. Q2 ve Q8 gibi önemli seçeneklerle kullanıcıların karşısına çıkan markanın amiral gemisi niteliğindeki temel taşlarıyla, eve başarılar getirmeye devam ediyor. Amerika gibi SUV ve pickup sınıfının en ciddi rakiplerinin bulunduğu pazar içerisinde gerçekleştirilen Kelly Blue Book Ödülleri’nde Q5 ve Q7 ile finale kalan Audi, segmentlerin ikisini de süpürerek en iyi otomobil ödülüne layık görüldü.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öne çıkan yanlar

Çin’in ardından dünyanın en büyük otomobil pazarına sahip ikinci ülke olan ABD’de 1926 yılından bu yana otomobillerinin gerçek satış fiyatlarının değerlendirilmesi ve fiyat-fayda analizinde bir otorite olarak kabul edilen Kelly Blue Book şirketi tarafından verilen Best Buy Awards sahiplerini buldu. Organizasyon tarafından yapılan açıklamaya göre “Audi Q5 Kompakt Lüks SUV segmentinde”, Audi Q7 ise “Orta Boy Lüks SUV segmetinde” en iyi otomobilleri olarak değerlendiriliyor. Kelly Blue Book’tan yapılan açıklamada, Audi Q5’nin “inovatif teknolojisi, quattro dört tekerden çekiş sistemi, sıra dışı tasarımı ve yakıt ekonomisi”, Audi Q7’nin ise “üst sınıf kalitesi ve tasarımı ile konforlu sürüşü” nedeniyle ödüle layık görüldüğü belirtildi.

İlginizi çekebilir

Audi elektrikli SUV