reklamı kapat

POPÜLER

2020 Audi Q7 Yeni Audi Q7

Beraberinde getirdiği yenilikleriyle 2020 Audi Q7

Beklenen makyajla daha modern bir karaktere kavuşan 2020 Audi Q7, kokpit bölümüyle de bunu fazlasıyla hissettirecek. Bakalım yeni Audi Q7 neler sunuyor?

Kısa süre önce SUV ürün gamının en yeni üyelerinden birisi olan Q8’in sportif versiyonuyla karşımıza çıkan Audi, gündemin diğer merak edileni için de adımını attı. Süreç içerisinde pek çok kez kamuflajlı olarak kameralara yansıyan 2020 Audi Q7 için atılan bu adımla birlikte merak edilen cevaplar da örtülerinden kurtuluyor. Yeni model yılıyla birlikte makyaj niteliği taşıyan güncellemelerle ürün gamının son dokunuşlarını alan yeni Audi Q7, özellikle gece sürüşlerinde ortaya koyacağı karakterle bunu fazlasıyla hissettirecek. Yine markanın son nesil tasarım dilinin temel taşı niteliğinde olam köşeli ızgara formunu da ışıklandırma gruplarıyla birlikte büyük resimde fark etmek mümkün.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 Audi Q7 ile gelen parçalar

Makyajın dış tasarımıyla ilgili satır başlarını incelemediğimizde, bir öncekine göre daha büyük bir ızgaranın bizi karşıladığını görüyoruz. Ailenin diğer modellerinde gördüğümüz ön ve arka ışıklandırma grubunun teknolojisi, opsiyonel olarak HD Matrix olarak da tercih edilebilecek. Marşpiyel, difüzör ve egzoz gibi parçalarda da hissedeceğimiz bu dokunuşlar, gövde üzerindeki krom parçaların fazlalığına da içermekte. İç yaşam alanına geçtiğimizde ise, Audi’nin en güçlü olduğu sanal kokpit teknolojisinin yine en güncel versiyonu karşımıza çıkıyor. Yüksek çözünürlükte dijital ekranların hegemonyasında seyreden bu bölümde, yazılımsal iyileştirmeler ve sanal asistan destekleri de kullanıcıları bekliyor olacak. 2020 model Q7’nin motor kısmında ise bizleri standart olarak gelen 48V hibrit mimarisi karşılıyor. İlk adımda iki adet dizel motorla satışa sunulacak olan otomobili kısa süre içerisinde şarj edilebilir hibrit versiyonla da tercih etmek mümkün olacak. Q7’nin tüm versiyonlarında 8 ileri otomatik şanzımanla kombin edildiğini de belirtmeden geçmeyelim. Eylül ayı itibarıyla satışa sunulacak olan yeni modellerin fiyatları da kısa süre içerisinde netleşecek.

İlginizi çekebilir

Mercedes GLB