reklamı kapat

POPÜLER

novus akıllı telefon

Dünyanın ilk çocuklar için tasarlanmış “modüler akıllı telefonu” [Video]

Teknoloji ile çok erken tanışan çocukları korumak isteyen ebeveynler, farklı yollara başvurmak durumunda kalıyor. Çocuklara özel Novus modüler akıllı telefon ile bu durum ortadan kalkıyor.

Akıllı telefon kullanma yaşlarının düşmesiyle ebeveynler çocuklarını zararlı içeriklerden korumak istiyor. Bu nedenle oldukça ilginç yollara başvuran aileler, artık çocuklarını kontrol altına almak için farklı yollara başvurmak zorunda değil. Hazırlanan Novus modüler telefon sayesinde aileler çocuklarının nerede olduğuna rahatlıkla ulaşabiliyor. Modüler bir cihaz olan bu akıllı telefon, istenildiğinde akıllı bir saat olabiliyor, istenildiğinde de hoparlöre dönüşebiliyor. Aynı zamanda çocukların eğlenmelerini de sağlayan bu cihaz zararlı içerikleri barındırmadığı için ayriyeten tercih sebebi olacak gibi görünüyor. Ebeveynleri çocuklarıyla eşleştiren bu cihazın, çocuklar için ergonomik olarak tasarlanmış olması da kolay kullanım sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
novus akıllı telefon
novus akıllı telefon
novus akıllı telefon
novus akıllı telefon
novus akıllı telefon
novus akıllı telefon
novus akıllı telefon

3’ü bir arada modüler akıllı telefon Novus

Ebeveynler GPS üzerinden çocuklarının nerede olduğunu anında öğrenebiliyor. Giyilebilir modüler cihaz Novus, akıllı asistan ve akıllı saatin işlevlerini tek bir cihazda birleştirme özelliği ile öne çıkıyor. Çocukların interneti kolay bir şekilde kullanmalarını sağlayan bu cihaz, iletişim halinde kalınmasını da sağlıyor. Akıllı asistan ile de entegre çalışabilen bu cihaz, basit ses komutlarını algılayarak hoparlör görevi de görebiliyor. Şu an için ön siparişte olan bu cihazı, 199 dolar yerine 149 dolara satın alabiliyorsunuz. Ancak bu indirimin kısa süre için geçerli olduğunu belirtmeden geçmeyelim. Şu an için hangi ülkelerde satılacağı belli olmayan telefonun, ilk satışları ABD’de olacak gibi duruyor. İlerleyen günlerde ise talebe göre, diğer bölgelere de yayılacağı düşünülüyor.