reklamı kapat

POPÜLER

GoFish Cam
GoFish Cam

Balık tutmayı eğlenceli hale getiren aksiyon kamerası [Video]

Aksiyon kameralarına bir yenisi daha eklendi. Kickstarter üzerinden fon desteği toplamaya başlayan ve balıkçılara yönelik geliştirilen GoFish Cam isimli kamera, silindir formundaki tasarımıyla dikkat çekiyor.

Olta misinasına bağlanıp kullanıma hazır hale gelen kamera, balık tutmayı eğlenceli bir hale getiriyor. Bünyesinde mikrofon, kızılötesi ışıklar ve 170 derece geniş açı lens barındıran kamera, 1080p çözünürlüğünde video kaydedebiliyor. 32 GB’a kadar microSD kart desteği sunan GoFish Cam, mobil cihazlara video transferini Wi-Fi bağlantısı  ve uygulama sayesinde gerçekleştiriyor.

GoFish Cam
150 metre derinlikte dahi kullanılabilen kamera, görüntü dengeleme özelliğiyle videolarda oluşabilecek titreşimi minimuma indiriyor. Pili tam şarj edildiğinde 4 saate kadar kullanım süresi sunan kamera, üretim için gerekli 55 bin dolarlık fon desteğini toplayabilirse kullanıcıların beğenisine sunulacak. Şuanda 16.550 dolar fon toplayan kamera, yeterli fon desteğini toplaması durumunda önümüzdeki yılın şubat ayında 115 dolardan satışa sunulacak.

VİDEO