reklamı kapat

POPÜLER

BeoPlay S8

Bang & Olufsen’den vazo görünümlü 2.1 hoparlör sistemi

Bang & Olufsen, yeni giriş seviye stereo hoparlör sistemi BeoPlay S8’in duyurusunu gerçekleştirdi. Beolab 14 modelinden ilham alan BeoPlay S8, Beolab 14’ten daha derli toplu bir tasarıma sahip. Kompakt tasarımıyla her odaya kolayca yerleştirilen hoparlör sistemi, Danimarkalı endüstriyel tasarımcı Torsten Valeur’un imzasını taşıyor.

BeoPlay S8
İki adet dairesel formda uydu hoparlör ve subwooferdan oluşan BeoPlay S8, Bang & Olufsen’in bugüne kadar piyasaya sürdüğü en uygun hoparlör sistemi. 2,5 inçlik tam aralıklı sürücülerin yer aldığı uydu hoparlörleri gücünü 140 wattlık D sınıfı amplifikatörden (her biri) alıyor. İki adet uydu hoparlöre ek olarak, BeoPlay S8’de 280 wattlık D sınıfı amplifikatörün kullanıldığı 8 inçlik subwoofer bulunuyor. 15,8 x 6,0 x 15,8 cm boyutlarındaki her bir uydu hoparlörün ağırlığı 0,8 kg, 29,3 x 51,1 cm boyutlarındaki subwoofer’ın ağırlığı ise 10,5 kilogram. Elektronik bir cihazdan öte bir vazoyu andıran BeoLab S8, Sonos Connect, AirPort Express veya kablosuz adaptör yardımıyla  akış cihazlarıyla bağlantı kurabiliyor. Frekans tepki aralığı 20-150 Hz olan hoparlör sistemindeki uydu hoparlörler duvara monte edilebiliyor veya masa üzerinde kullanılabiliyor.

B&O markasını yakından takip ediyorsanız B&O ürünlerinin pahalı olduğunu bilirsiniz. Bang & Olufsen BeoPlay S8’de de bu geleneğini sürdüyor. Çevrimiçi mağaza üzerinden yurtdışında piyasaya sürülen BeoPlay S8’in satış fiyatı 999 pound (1.657 dolar). BeoPlay S8, ay sonunda mağazalarda kullanıcıların beğenesine sunulacak.

BeoPlay S8