reklamı kapat

POPÜLER

GoPro’dan köpeklere özel bağlantı aparatı [Video]

Aksiyon ve video denilince akıllara ilk gelen isimlerden olan GoPro, can dostlarımız köpekler için geliştirdiği özel bağlantı aparatıyla dünyayı bir de onların gözünden seyretmemize imkan sağlıyor.

Özellikle ekstrem sporlarla uğraşanların aksiyonun merkezinden görüntü elde etmelerine yardım eden GoPro, geliştirilen bağlantı aparatlarıyla adeta görsel şölen yaratarak heyecanı katbekat arttırıyor. Kasktan otomobile, kaykaydan sörf tahtasına kadar farklı ekipmanlarla uyumlu olan tutucular sayesinde doğru açıdan doğru görüntü yakalayarak kendinizi aksiyon ve ritmin tam ortasında bulabiliyorsunuz. Bu teçhizatlara bir yenisini daha ekleyen GoPro, köpekler için geliştirdiği yeni bağlantı aparatıyla sevimli dostların dünyasına konuk olarak onların bakış açısını yakalamamızı sağlıyor.

gopro-2

İki farklı modeldeki tutucuların ilki çene altına, diğeri ise kafanın hemen arkasına yerleştiriliyor. Özel ayarlı kayış sistemi sayesinde doğru ölçüyü bulmanız kolaylaşırken, dayanıklı ve su geçirmez yapısıyla her koşulda kayıt yapabiliyorsunuz. Köpeklerin hırçın davranışları göz önüne alınarak yerleştirilen ilave ip ise kameranın yuvasından çıkması halinde kaybolmasını engelliyor. 6 ile 54 kilo arasındaki köpekler için uygun olan cihaz, yumuşak yapısıyla hayvanlara zarar vermeden kullanılabiliyor. 60 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulan aparatla yine hayranlık uyandıran çalışmalara imza atılması bekleniyor.

VİDEO

YORUMLAR