reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 11 Pro Ford Mustang Bullitt

Baştan sona iPhone 11 Pro ile çekilen Ford Mustang Bullitt incelemesi [Video]

Apple’ın yeni iPhone modelleri video konusunda çok iddialı. Carfection, bunu baştan sona iPhone 11 Pro ile çekilen Ford Mustang Bullitt incelemesi ile bir kez daha gözler önüne seriyor.

iPhone 11 Pro ve 11 Pro Max, arkalarında yer alan üçlü kamera sistemi ve özel yazılım altyapılarıyla çok iyi fotoğraflar çekmenize imkan tanıyor. Telefonların fotoğraf kadar video kaliteleri de çok iyi seviyede. Hatta çoğu kişiye göre yeni iPhone’larda mobil dünyadaki en iyi video performansı yer alıyor. Hemen kısa bir özet yaparsak telefonların arkasında 13 mm odak uzaklığına sahip 12 megapiksel F2.4 ultra geniş açı (120 derece) + 26 mm odak uzaklığına sahip 12 megapiksel F1.8 geniş açı + 52 mm odak uzaklığına sahip 12 megapiksel F2.0 telefoto kameralar bizleri karşılıyor. Hepsi aynı kalitede olan bu kameralar, Carfection YouTube kanalının Ford Mustang Bullitt incelemesinde de kendisini göstermiş durumda. Bu incelemeyi CNET’in istediği doğrultusunda tamamen iPhone 11 Pro ile çeken kanal, telefonların profesyoneller ellerde ve profesyonel bazı ekipmanlar ile neler yapabileceğini bir kez daha gözler önüne seriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 11 Pro ile kayda alınan Ford Mustang Bullitt de gerçekten özel bir model

Mustang GT’nin özel versiyonu olarak geçen Ford Mustang Bullitt, tasarımsal olarak tanıdık bir çizgide ancak ufak dokunuşlar ile daha kışkırtıcı görünüyor. Motor sesi gerçekten oldukça güzel olan kaslı otomobil, incelemede genel olarak olumlu yorumlar alıyor. Genel kalitesi tatmin eden videonun tamamını sayfanın üstünde izleyebilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER