reklamı kapat

POPÜLER

Batman Japonya’da kameralara yakalandı

Tanıtım, toplantı ve gösteri gibi çeşitli etkinliklerde süper kahraman kostümü giymiş kişilerle karşılaşmak pek de şaşırtıcı olmuyor. Ancak otobanda kaptırmış giderken yanınızdan toz attırıp geçen kişi simsiyah kostümü ve motosikletiyle Batman olsa, şaşkınlıktan kaza yapmanız işten bile olmazdı değil mi?

batman

Japonya’nın Chiba bölgesindeki bir sürücü, fotoğraf makinesini tam vaktinde kaparak üç tekerlekli motosiklet üzerindeki Batman’i görüntülemeyi başarmış. Söz konusu kişi gerçek Batman olmasa da, giydiği kostümde ve sürdüğü araçta epey detaylı bir çalışma yapıldığına şüphe yok. Kostüm epey gerçekçi görünse de araçta belli ki taviz verilmiş, zira Batmobile, Batcycle ve Batpod gibi çeşit çeşit araç süren Batman’in bu tip üç tekerlekli bir motosikleti en azından bizim bildiğimiz kadarıyla yok. Yine de, sert arazi koşullarına dayanıklı bir araç gibi görünen motosikletin oturma pozisyonu da araca sert bir hava katarak bunu Batman’in sürmek isteyeceği bir motosiklet havasına sokuyor.

Tabii gerçekçi kostümden bahsederken kasksız sürücünün ne kadar tehlikeli bir işe kalkıştığını, üstelik de yasalara aykırı davrandığını gözden kaçırmamalı.

YORUMLAR