reklamı kapat

POPÜLER

BattleBlock Theater

BattleBlock Theater incelemesi

Kedilerin intikamı! Kediler Günümüzde insanoğlunun bir numaralı eğlence malzemesi haline geldi. Her köşeden fırlayan eğlenceli kedi videoları ile kıkırdayarak kendimizden geçiyoruz. Peki alternatif bir evrende kediler eğlenmek için bizi kullansa nasıl olurdu acaba?

Aslında mevcut gerçeklik bile bu yönde olabilir. Biz onlara bakıp gülerken aslında onların eğlencesi haline gelmiş olabiliriz. Öyle bakmıyorlar mı ama gerçekten? Dünyayı yönetir gibi bir halleri var. Neyse, biz oyunumuza dönelim. BattleBlock Theater, The Behemoth’un üçüncü oyunu.

Alien Hominid ve Castle Crashers’ın ardından çıkardıkları oyun, aslında bir sene önce bizimle buluşmuştu. Ancak o dönem sadece Xbox 360 için piyasadaydı ve özellikle Türkiye’de pek çok oyuncu bu nedenle ıskalamak zorunda kalmıştı. Şimdi ise oyun PC platformuna geldi ve artık hepimiz hunharca bu oyunun tadını çıkarabiliriz. Eğer daha önce bir The Behemoth oyunu oynadıysanız BattleBlock Theater’dan ne beklemeniz gerektiğini az çok biliyorsunuz demektir. Bu adamlar pek çok şeyi iyi yapıyor olabilir ancak özellikle bir konuda mükemmeller; mizah! Yine fazlasıyla güleceğimiz bir oyunla karşımızdalar.